Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi legyen a csikóm neve?

Mi legyen a csikóm neve?

Figyelt kérdés

Most született meg a kiscsikóm, egy gyönyörű szép pej kanca.

Milyen nevet adnátok neki?

Nekem nagyon tetszenek az L betűs nevek, de nem tudom lovaknál mennyire dominálnak ezek a nevek: Lina, Linda, Lidi, Lenda, Lejla, Lilla, Lili, Lora, Luca, Loranda, Lorda.

Nektek melyik tetszik legjobban? Természetesen mindenféle nevet szívesen várok, nem kikötés az "L" kezdődésű név:)


2012. ápr. 1. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Lora tetszik, embernévvel óvatosan kell bánni szerintem... Nálunk is vannak embernevű lovak, és mi megszokjuk, meg minden, de olyan "gáz" mondani valahol, vagy valakinek, hogy jaj a Feri (csak példa) így meg úgy, erre valaki megkérdezi, hogy ki az a Feri? HÁT A LOVAM!... Mondjuk lónak még oké, de mikor egy ismerőst, és az osztály hörcsögét ugyanúgy hívják............
2012. ápr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lara
2012. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem egyik se tetszik. Én inkább a Bellát választanám.

De A lili is jó végül is, ha már onnan kell választani. A többi olyan komor.

2012. ápr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Miért első, az én lovamat Isten csapásának hívták, amég át nem neveztem. De már találkoztam olyannal is, hogy Riadalom.
2012. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk soha nem adunk emberi nevet a lovaknak általában 3 évesen kapnak nevet :) nekem a Dalida nagyon tetszik .
2012. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Leila, Bella, Tündér, nem tudom szereted-e az ilyen neveket: Remény, Ígéret, Emlék, Pillanat, ezek szerintem olyan szépek :) Amúgy majd a jelleme úgyis eldönti, én mindig elkezdem becézgetni a csikót, aztán abból kialakul valami. Olvasgass neten neveket, és úgyis érezni fogod, hogy mi illik hozzá.
2012. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:) A kicsi anyukáját Reménynek hívják!:) Igen, várok most a névvel figyelgetem és lehet végül a jelleméről kap nevet!
2012. ápr. 1. 20:22
 8/12 anonim ***** válasza:

A "Lejla" az nagyon szép, de akkor írásban mindenképp: Leila

:)

Ezen kívül L betűs lónevek amelyek szerintem szintén nagyon szépek:

Luna

Lady

L'Amour (Lami)

2012. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bella:))) vagy Stella nekem ez a 2 név tetszik nagyon:)
2012. ápr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lotti, az én pacimat így hívják:)
2012. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!