Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy hajtsam a lovat? (többi...

Hogy hajtsam a lovat? (többi alul)

Figyelt kérdés
Eddig úgy lovagoltunk hogy mentünk terepem és a lovak már ösztönösen tudták hogy hol ügetünk vágtázunk és nekünk nem kellett hajtani mert mentek egymás után. De most így nem tudom hajtani a lovat mert nem tanultam meg anno. Lépésbe megy meg minden de folyamatosan ügetni vágtázni nem tudok mert nem tudom a lábammal milyen ütembe vagy hogy kell rugni hogy folyamatosan menjen a ló. Ha meg megpróbálom ügetés közbe rugni kiszökkenek az ügetésből és pattogok.
2012. ápr. 4. 13:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem kell bírálni, én is tudom, hogy nem helyes, de nem loviról van szó, hanem magánistállóról. Bocs hogy nincs olyan karámunk, ahol tudom tanítani.(én is terepen dolgozok a lóval) Futószáras lovam meg nincs. Viszont terepen atom bombabiztos, 7 éve van nálam az a ló nem bakolt senki alatt, és nem az a megijedős elrohanós fajta. Tudom mit teszek a barátommal, persze ő is tudja, hogy ez így nem helyes, de tudod felnőtt ember és szerintem el tudja dönteni, hogy ez neki jó-e vagy sem. Mellesleg van kobakja is.


2. pontodra reagálva: ez bárkivel előfordulhat (még jó lovassal is), hogy leesik a lóról és úgy megüti magát, hogy fel se tud kelni. Tudod létezik a mobiltelefon és nálunk van térerő is, szóval tudunk segítséget hívni, meg az alap elsősegélyt mindenkinek illik tudni. Nem is egyedül küldöm terepre.

2012. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!