Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért nem fogja fel az edzőm?

Miért nem fogja fel az edzőm?

Figyelt kérdés
Egyszerűen 90 cm felett csak a saját lovammal merek ugratni,annyira bízom benne,hogy az életemet is rábíznám,de erőltetné,hogy másik lóval is ugrassak.
2012. ápr. 8. 14:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
Most nem tudom, hogy magadnak próbálod bemesélni a hülyeséget, vagy minket nézel hülyének... Amiről te regélsz, az nem bizalom. Te félsz az idegen lovaktól! A kettőnek köze nincs egymáshoz, és pontosan ezért kéne idegen lovakat lovagolgatni. Dehát azt csinálsz amit akarsz, csak légy oly szíves ne csinálj már úgy, mintha neked lenne igazad, mindenki más meg tévedne, mert nagyon nem így van.
2012. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
64%
Ha arra a lóra nem is mersz rögtön felülni akkor szerintem próbáld meg egy másik megbízhatóbb lóval. Ugorjatok sokat vele 90 cm és miután jól összeszoktál vele is megpróbálhatjátok felette. És fokozatosan egyre több lóval gyakorolhatod.
2012. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%

Adtam mindenkinek egy zöldet mert teljesen igazatok van!

Úgy vélem a kérdező még fiatalka.

Pedig ha mindenki egy dolgot állít akkor abban azért el kéne fogadnia hogy lehet valami.

2012. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mindenki annyira okos!

Miért probléma az, hogy valaki fél?

Én 9 éve lovaglok (gondolom ti már az olimpián is voltatok :/)....és nem gondolom, hogy ezért így kéne bárkivel beszélni.

Természetesen ez a te hibád si kedves, kérdező ugyanis soha nem csak egy lovon szabad lovagolni hanem változatosan:egyszer egy vadabb- máskor magasabb, egyszer meg nyugodt lóval.

Ez az edződ dolga lett volna, h mindenféle lóval csinálj mindenfélét, és akkor most nem lenne probléma..ne foglalkozz a nagyhangú okoskodókkal (akinek nem inge ne vegy magára)!!

2012. ápr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
a lovamat és az edzőm lovát kéne lovagolni...a saját lovammal könnyű,mert ismerem minden mozdulatát,mivel születése óta nálam van...De az edző lovával valahogy nem tudok összeszokni.
2012. ápr. 11. 15:24
 16/16 anonim ***** válasza:

Ugrass sokat csak az edződ lovával, mert így nem fogsz előre jutni :D

Mi lesz ha egyszer megöregszik és eltávozik az élők sorából a lovad?!

2012. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!