Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek látni fogja...

Szerintetek látni fogja rajtam az edzőm ha kihagyom a futást az edzőprogramból?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyon utálok futni.Olyat sportolok amihez fontos a kinézet, az edzőm össze irt nekem egy programot amiben szerepel a futás ?Látható lesz ha elsunnyogom ? észreveszi ? a futás csak az állóképességet fejleszti meg fogyaszt nem ? (meg izmosítja a lábat stb , de arra amugyis gyúrok)
2011. okt. 17. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vélelenül rakta bele. Vagy csináld, vagy szólj neki hogy te ezt nem szeretnéd és találjon ki mást. De ezt elvileg magadért csinálod, nem az ő kedvéért...
2011. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igyvan...de futni mindig is utáltam és nem is megy :S
2011. okt. 17. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán ha elkezdenél futni akkor megszeretnél . Őszintén ki szeret aki nem kezdett elfutni . Amikor már jobban bírsz futni akkor megjön a kedv is . Nekünk pl küzdősporthoz alapkövetelmény . Ha nem futsz akkor csak a farkad vered az edzésen , mert szükség van rá . Nem tudom mit csinálsz ,de valszeg nálad is hasonló a helyzet . Am. ha nagyon nagy a gáz akkor futópad . Sokkal gyengébb verzió ,de több kedve szokott lenni az embernek hozzá .
2011. okt. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!