Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kitaláljátok vajon milyen...

Kitaláljátok vajon milyen fajta lehet? :-)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Nyereghelyen van sütve, csak még az első képen nem látszik! :D



2012. ápr. 10. 17:49
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Amúgy se! Igen láttam, hogy te a nóniusszal jöttél! Én is azzal jöttem! :) Szerintem rohadtul nem ilyen egy sportló de a sütés az szent! :)
2012. ápr. 10. 22:09
 12/26 anonim ***** válasza:
Ügetővel én jöttem nem is olyan rég :D
2012. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Akár ügető is lehetne, de azért az sokkal szikárabb. Bár most sokat fogyott a foga miatt. Az első kép most készült

a második tavaly novemberbe!

2012. ápr. 10. 22:16
 14/26 A kérdező kommentje:
Ez a kép most készült márciusban: [link]
2012. ápr. 10. 22:20
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
A sütés, csak úgy szólok nincs rajta! Én a magyar sportlóra "fogadtam". Minek kellett feltenni a képet, ha annyira tudod?! Ne szórakozz..
2012. ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
A sütés annyira nem szent, nem egy olyan lovat láttam már, vagy hallottam róla, hogy angol telivér meg valami de sportlónak van sütve stb...:)
2012. ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Szóval nem hiszem hogy tisztavérű sportló, mert az alkata annyira nem olyan.Papírjai nincsenek?
2012. ápr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Most fogjuk lekérni őket! De van sütése. Nyereg helyen van sütve, sorszám és évszáma is van. Ha nem lenne tisztavérű akkor nyakon lenne sütve. Barátnőm lova magyar sportló és annak vannak sütve de nyakon. Azért kérdeztem, mert nekem nem jött le egyből, hogy magyar sportló, de lehet másnak lejön. De ezek szerint másnak se egyértelmű, na mindegy, köszönöm a válaszokat! :)
2012. ápr. 11. 14:45
 19/26 anonim ***** válasza:
Szia! Írtad hogy koronás a sütése..az milyen? mert az én lovam is nyereghelyen van sütve és neki is egy korona van meg egy szám..akkor ő is fajtiszta? Mert azt tudom hogy anyai nagyapja magyar sportló de ezek szerint az enyém is az?
2012. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 csenge587 ***** válasza:
Ügető,nóniusz???
2012. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!