Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Amikor szőrén lovagolok le...

Amikor szőrén lovagolok le kell nyomni a sarkamat?

Figyelt kérdés
Mert ugye ott nincs kengyel és akkor... :D
2012. ápr. 13. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, hiszen a sarok lenyomásásnak az indoka a kengyel, hogy nem csússzon bele az ember lába, mert az veszélyes és nem lehet jól támasztani bele stb, de kengyel nélkül szerintem nem kell, valószínűleg fölösleges és nem is tudod, min nyomnád le? Annak nem az a lényege, hogy a lábfejed felfeszítsd, hanem hogy súlyt helyezz a kengyelbe, így viszont nincs mibe.
2012. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenhol máshogy kérik. Az igaz, hogy a kengyelnél a súly miatt lesz lejjebb a sarkad. Szerintem ha nem is nyomod le a sarkad de azért egy kicsit figyelj a lábfejedre, hogy ne álljon össze vissza. Én néha bele szoktam feledkezni és simán lenyomom a sarkam aztán rájövök hogy ennyire nem kell :D
2012. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Le kell. Nekem úgy tanították.
2012. ápr. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kényelmesebb lenyomott sarokkal, meg sok nyerges lovaglás után ösztönszerű lesz. :)
2012. ápr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!