Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudom meg, hogy pl....

Hogyan tudom meg, hogy pl. mekkora kobak, kesztyű stb. jó rám?

Figyelt kérdés
Hogyan kell lemérni? Legyetek szívesek magyarázzátok el nekem. Kezdő vagyok!
2012. ápr. 16. 15:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kobakot úgy kell, hogy felrakod a fejedre és NEM csatolod be. Mozgasd a fejed jobbra balra előre hátra mindenfelé rázogasd meg egy kicsit. Ha nem lötyög annyira én nem esik le a fejedről (persze ha nagyon rázogatod le fog esni :) ) akkor csatold be és úgy is nézd meg, h nem lötyög e túlságosan. Fontos, hogy jól rakd fel a fejedre, mert sokan vagy nagyon belehúzzák a szemükbe vagy hátratolják. Amúgy, hogy kényelmes-e azt csak te tudhatod természetesen. Szerintem használt kobakot azért nem jó venni mert lehet, hogy már estek benne egy nagyot, vagy leejtették a földre és van rajta egy apró repedés ami miatt téged már nem véd meg rendesen. Úgy tudom, hogy ha leejted vagy leesel benne akkor újat kéne venni vagy legalább megnézetni egy szakértővel.
2012. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Utolsónak teljes mértékben igaza van!

Kobakot újonnan vegyél csak, nyugi, van már 10e forintért is, ami kezdőknek tökéletes. Használtan csak drágábbat találsz szerintem, ami nagyon drága kobak, és még ennél is drágábban, de az eredeti áránál olcsóbban adják, vagy egy amúgy is olcsót mégolcsóbban, de azzal tuti van valami baj, és igaz, ha nagyon rosszat veszel, ami agyon van használva, nem tudhatod, hogy nem-e csak a lélek tartja már össze. És ha kifogsz egy ilyet, akkor kb kobakot is felesleges felvegyél, mert pont annyit ér. Úgyhogy hidd el, a kobak mindenképp megéri az árát:)

2012. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!