Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem sok ez érte?

Nem sok ez érte?

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 24. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
énis néztem ezt a hirdetést, és nekem nem tudom miért,de nagyon össze van szakadva ez a ló.egyáltalán nem tetszik a testfelépítése...
2012. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is néztem és én is csak néztem, hogy mi a franc ez.
2012. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
már bocsi, de nem mindegy neked, hogy mennyi pénzt kér érte? landor s-től csak egy vemhesítés 1300 euróba fáj, miért gondoljátok, hogy ilyen lovakat is sodrott-árban adnak el?
2012. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez a ló közel sem ér ennyit. Senki nem mondta, hogy 200 ezerért árulják, de ennyit nem ér.

Versenyeredményei hol vannak? Ha lennének, felsorolta volna. És egy több, mint másfél millás lóról nem két egyforma kép kéne háttérben bálákkal, hanem már minőségi képek. Pályán, nyereg nélkül, stb.

Ennyiért már A1-es lovat is vehetsz, ha szerencséd van. Ez a ló a fél millát megéri. Esetleg. Így, ahogy most fent van.

És igen, ennyiért legyen róla több kép, videó, a versenyeiről is.


Nem vagy tisztában a pénz értékével. Már 1 millió foint nagyon sok.

Nem minden, hogy az apja jó ló. Igen, számít, de ennyit nem. Ettől nyugodtan lehet egy kezelhetetlen, bolond ló. Akár beteg, lábhibás, stb.

2012. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ez egy magas, csontos 6 éves ló.

az első képen teljesen másként éri a fény, valamint a lovaglás elején vagy végén lehet, nincs feligazítva, összeszedve, persze, hogy nem mutat sokat egy laikusnak.

gondolom nem is kocsislónak szánja a tulajdonos.

a második képen teljesen másként mutat.

2012. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én inkább úgy vagyok vele, hogy egy ló annyit ér, amennyit kérnek (vagy inkább adnak) érte. hidd el, meg fogják venni ennyiért is
2012. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet a kép a szerencsétlen, de az első képen olyan, mintha a fara alulfejlett lenne. Pusztán származásra ennyit kérni szerintem túlzás, lehet az osztrák megveszi ennyiért, de ezért a pénzért már különb lovakat is lehet kapni, melyek már teljesítettek.
2012. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég csúnya, nagyon nem tetszik. Mindegy ki az apja, ha ő ilyen amilyen.
2012. ápr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elég szégyen amúgy, hogy egy Landor S apaságú lónak ilyen csikója lett. A két kép ugyan az, sehol sincsen rendesen összeszedve és a ló mind a két képen ugyan azt csinálja lép. Ha már majdnem két milláért hirdetik ezt a szerencsétlent akkor ne csak lépésben fotózzák le, és ne csak lépésben mert arra majdnem hogy senki nem kíváncsi. Amúgy nem olyan durva, csak csípőtől lefelé nincsen konkrétan semmi izom. Ha ott is szép kerek lenne akkor az már dobna egyet rajta, de nem ennyit.
2012. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tartozik a hivalkodó küllemű lovak közé de attól lehet benne képesség. Ez egy 6 éves fiatal ló, bármi lehet belőle. A nyaka sem a legjobb de ami igazán zavaró az , hogy a háta elég hosszú. A mozgását jó lenne látni, egy videó sokat segítene.
2012. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!