Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lipicai alkalmas lehet nagydíj...

Lipicai alkalmas lehet nagydíj szintre?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Attòl függ, hogy milyen sportàgban. Fogatban jól kennel, abban el tudnàm képzelni. Dìjlovaglàsban sem olyan rosszak, ezt mutatja a Bècsi Spanyol lovasiskola, bàr a fejüket beadatni kèsz művèszet. :P Ugratàsban katasztrófàk, meg a többi sportàgban is. Bàr ez mind lòfüggő
2012. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a magasiskolai feladatokat is megtudják csinálni, akkor szerintem igen. De ne csak a fajtát nézd, hanem az egyedet is. Szerintem benne van a nagydíj szint, de ahhoz egy nagydíj szintű lovas is kell aki kihozza belőle.
2012. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5%
A lipicai szar.
2012. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem esett hanyatt tőle, de azért nem kellene szarnak nevezni. Vannak nagydíj szintre alkalmas egyedek, de ahhoz nagyon sok minden kell, főleg egy arra alkalmas lovas, pénz, idő, sok sok kurzus, edzés, gyakorlás, és hozzáértés, na meg persze a lényeg, egy erre alkalmas lipicai.
2012. máj. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!