Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért? Végem van.14/l

Miért? Végem van.14/l

Figyelt kérdés

Minden egyes nap, sírok.

Azért a ló témába irok, mert a lovak miatt sírok.

Lovagolok, minden héten egyszer.

A 2. szomszédban van egy ló, és azért sírok minden nap hogy átmennyek oda megnézni, de anyuék nem jönnek velem.

Én meg nem tudok egy idős bácsival beszélgetni. Az meg milyen már hogy átmegyek, megsimogatom a lovat és kijövök. és ennyi. ez igy gáz. legalább ameddig én nézném a lovat akkor apum van anyum beszélgetne a bácsival. De nem bírom már, minden nap sírok. ez már nem normális. meg amugy is mostanában mindig ilyen érzékeny vagyok.de nem tudom miért. 14/l


ui: csak erre az egy alkalomra kértem a szüleim hogy vmelyik jöjjön át velem.utána már mikor lesz több alkalom is hogy átmehetnék segíteni a bácsinak, akkor már nem kell velem jönniük..pfuuuu...

segítsetek pls.


Lehet többen nem értitek, de légyszi normális választ kérnék, ha lehet.


2012. máj. 9. 14:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Kérd meg az egyik barátnőd, hogy kísérjen el. :)
2012. máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Majd ha lesznek valódi problémáid, akkor nem fogsz ilyen hülyeségeken hisztériázni. Ez nem probléma és nem is kérdés.
2012. máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj àt nyugodtan egyedül is. :) Hidd el, néha sokkal könnyebb egy idős bàcsival beszèlgetni, mint sok màs emberrel. Èn is voltam a te helyzetedben, tudom mit èrzel. Szedd össze a bàtorsàgod, ès menu oda hozzà. Először csak kèrdezd meg, hogy meg-e nèzheted a lovàt. Èrdeklődj a lóról. Utàna felajànlhatod neki a segìtsèged. Ha tènyleg olyan idős a bàcsi, örülni fog neki. :) Èn is ìgy kezdtem, ès most felesben enyèm a ló. :) Sok sikert. Ha szüksèged van lègyszi tippre, ìrj privit. :D
2012. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

barátnőim annyira nem rajonganak a lovakért.


2.válaszoló : ok.

2012. máj. 9. 14:27
 5/19 A kérdező kommentje:

3. válaszoló : aranyos vagy :) köszönöm :)

majd írok ha van valami :)

2012. máj. 9. 14:30
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
14:25-ös! Addig örülj amíg nincs ilyen gondod. A kèrdezőnek ez igazi probléma, ezèrt nem kell őt leszólni...
2012. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Banyek, 14 éves vagy, miért ne tudnál egy idősebb emberrel kommunikálni?? Nem marslakó, hanem ugyanolyan ember mint te vagy, attól még hogy idősebb. Fogd magad, menj át, köszönj udvariasan, vigyél a lónak valami finomságot, megkérdezed hogy odaadhatod-e neki. Esetleg ajánld fel hogy minden nap átmész és segítesz ellátni a ló körüli teendőket, így nem csak simogatni mennél oda. Ne sírdogálj hanem találd fel magad, nem kell ehhez a szüleid segítsége, ezt igazán magadnak is el tudod intézni!:)
2012. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm aranyosak vagytok. :)

Megpróbálom ;-)

2012. máj. 9. 14:32
 9/19 Tymex válasza:

uáu, nem mondodm érdekes problémád van, de pofonegyszerű : átmész, bekopogtatsz, megkérdezed hogy vannak, micsinálnak és aztán pedig megmondod valójában miért mentél oda... ahogy olvatsam szerintem inkább szégyenlős típus vagy :)


u.i. : meglátod lesznek az életben nagyobb problémáid is ennél, és sajnos egyetértek a második kommentelővel, de nem mert piszkálni akarlak.

Szerintem akkoris ez a legjobb megoldás. Csupán 3 mondat :)

2012. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Menj csak át nyugodtan, hidd el nem fog megenni vacsorára az öreg.:)
2012. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!