Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért zabálok állandóan?...

Miért zabálok állandóan? Nappal még elvagyok, de este nekiesek a hűtőnek és végem.

Figyelt kérdés

Az édességet el tudom kerülni, de a kenyeret vagy a különböző húsokat, tésztákat sajnos nem bírom ki. A hal látványától bezzeg rosszul vagyok...

Esélyem sincs hogy lefogyjak, mert semmi normális kaját nem eszek...

Csak én vagyok ilyen nyomorult?


2012. márc. 27. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban sorstárs :)

Hasonlóan vagyok én is,de én mindig édességet,vagy friss gyümölcsöt ennék.Most pé.:cseresznyét akarok egy tállal bezabálni.Ez lehetetlen,ezért eszek csokit

2012. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam nagyon is, volt, hogy lefekvés előtt kiadós vacsi után még lement 2-3 szenya is:S

eleinte akaraterő kell hozzá én ugy csináltam, hogy odamentem direkt a hűtőhöz, elővettem a finom füstölt husit mélyen beleszagoltam és gyorsan visszatettem mentem lefeküdni vagy a dolgomra

1-2 hét után bele lehet szokni

2012. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ilyen időben elmenni sportolni.. Mondjuk 6:30-7 fele menjél futni . Én utána semmit sem tudok enni csak inni tudok,de azt sokat. (Pedig én is ilyen zabálós voltam..) És mindig gondolj arra,hogy megéri megenni azt a szelet kenyeret? ( Én ilyenkor mindig arra gondolom,hogy megeszem azt ugyis kijön:D És bekapok mondjuk egy kovászos uborkát ilyenkor..)Nekem sikerült 35kg mínusz így( persze azért odafigyelek fehérjebevitel stb+mozgás) De este próbálj meg inkább fehérjét enni.
2012. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
könyörgök ne beszélj kovászos uborkáról,mert most még éhesebb lettem :(:)
2012. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Szerintem nincs semmi gond...


Anyám is jókat viccelődött vagy sopánkodott emiatt. Épp amilyen kedve volt. Ránk nem hallgatott!


Most a térdén már a sokadik műtétet hajtották végre, a dereka tropára ment, az érrendszerének és a szívének annyi, csak diétás kajákat ehet mert annyira tönkrement a veséje, mája és a hasfalán belül egy háló van beműtve... És a sor hosszú!


Hidd el, egész sokáig "esett neki a hűtőnek" és volt "ilyen nyomorult" mire rájött a saját kárán hogy ez nem vicc!!!


Majd te is rájössz a saját károdon!

Ha van eszed akkor hamarabb, ha nem akkor később és szenvedve!


És hogy nem szépeket és jókat írtam meg hogy csúnya vagyok???


Bakker menjél végig azon amin én mentem anyámmal és majd rájössz hogy kedves kéregetésre nálad sem fog semmi változni!!!

ha majd szenvedsz! majd akkor! De sokaknál még akkor sem...

2012. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
jajj
2012. márc. 27. 21:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Napközben egyél egy kis édességet, valamint 3 óránként lassan felszívódó szénhidrátokat, így este mire "kiéhezne" a szervezeted, nem lesz éhes és nem esel neki a hűtőnek.
2012. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sokat segít, ha lefoglalod magad, hogy ne gondolj a kajára. Vagy ha már enned kell, egyél zöldségeket. Ha az első néhány hetet kibírod (+mozgás), akkor a tükörben látható változás nagyon motiváló lesz. Én már 10 kg-ot lefogytam az utóbbi hónapokban, s ha zabálni támad kedvem, megnézem magam a tükörben, hogy milyen karcsú lettem, és megnézek egy régebbi, hájas képet is. Nálam hatásos.
2012. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát. vannak ilyan típusú emberek, ún. bagolytipusuak , akik hiába kelnek fel reggel 6 kor, vagy délután 3kor töknyolc, estére kapcsolnak be, és valamiért a testük is erre hangolódik be. az enyém is ilyen , egész nap kibirom kaja nélkül..elég sok oka lehet hogy valaki miért este eszik ebben a tipusban.könnyebben alszik el (ugy érzi) az unalom miatt is lehet(tényleg)vagy 100más.érdemesebb azt csinálni, hogy tudomén, egyél egy szenyát. vagy szalámis zsömlét az kb 200kcal.de többet ne, mert kb 15perc mulva jut el az ember agyáig hogy már evett, és nincs szüksége többre.azt szépen megvárni,és ha utána is éhes lennél(elméletileg nem kéne hogy az legyél) akkor lehet hogy valamilyen sav vagy hormontultengés,de lehet pszichikai oka is.ugy kb 100...
2012. márc. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én azt csinálom, hogy este beledőlök az ágyamba és lekötöm a figyelmem valahogy (könyv, neten valami játék, egy jó film) és egyszerűen LUSTA vagyok ilyenkor lemenni a konyhába. :D

Ezután elálmosodok és ha nagyon megéheznék (ritkább verzió), akkor erőt veszek magamon és kiszállok az ágyból és melegítek (langyosra) egy kis tejet. Na utána tényleg úgy kidőlök, mint akit fejbe vertek :D


De a legfontosabb igyál RENGETEG vizet. Tudom, hogy ez sablonduma, de ennél nincs fontosabb!

Régen volt, hogy napi fél litert ittam, de ma már 3 liternél kevesebbet sohasem iszom. Csak átállni nehéz, most már szomjas is vagyok, ha nincs meg az adagom :D

Egy edzés után meg minimum meg tudok inni 1 liter fél perc alatt.

Olyan teltségérzetet ad, hogy gyakran ránézek az órára estefele és elcsodálkozok, hogy jé, négy órája ettem utoljára. :)


Nekem ez vált be, hajrá!

18/L

2012. márc. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!