Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhagy, végem. Pedig érzem, hogy baj van, hiába tagadja. Szerintetek baj van?

Figyelt kérdés

Két évig depresszióval küzdöttem. Ebben az évben ott tartottam, hogy utáltam a munkám, jó pár barátom hátat fordított nekem és nem láttam értelmét az életnek.

Ekkor megismertem Őt egy baráti szülinapozáson. Megváltozott minden Miatta.

Az első perctől kezdve egy hullámhosszon voltunk. Egy másik városban főiskolás még, egyidősek vagyunk. Utána újra találkoztunk, majd még egyszer és kimondtuk, hogy egy pár vagyunk. Bemutatott a barátinak, a családjának, ő is eljött hozzánk, az ő szülei kedvelnek az enyémek is őt. Azt mondta, szeret. Voltak kisebb nagyobb összezörrenések, leginkább azért, mert nagyon bulizós típus, igazi társasági ember és elszalad vele a ló, de egyébként a nyár maga volt az álom.

Aztán elkezdődött a suli...a hétköznapokban alig keres, holott előtte mindennap hívott, írt. A barátaim szerint (na jó szerintem is) fura volt a dolog, addig hergeltem magam, amíg ráírtam, hogy mi a baj. A válasza az volt, hogy minden rendben, csak elfoglalt és bosszantja hogy ilyeneket gondolok, most hétvégén pedig vár engem. Úgyan úgy nem keres azóta sem. Holnap elvileg mennek kéne hozzá. Az egész hetet végigzokogtam, be is lázasodtam tegnap. Érzem, hogy baj van, miért nem mondta el?? A barátnőm barátja közös ismerősünk, állítása szerint mindig pozitívan beszél rólam a haverok előtt.

Félek, hogy elveszítem, pedig nem adtam rá okot, nem úgy váltunk el...nem akarok visszasüllyedni a depresszióba...


Miért nem keres? Ha baj van, miért nem mondja el? Ha nincs, miért ilyen fura??

23/L


2011. szept. 22. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem baj van!!444!!!4négynégymégy
2011. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, nem olvastam bele! Azt hittem ez is valami tucatnyi tini fa.szság.
2011. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, de nem gond. Nem az akart lenni, hidd el! Csak kell kívülálló személy(ek) véleménye. Az ismerősök túl elfogultak...
2011. szept. 22. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, szerintem nincs baj, mi lányok képesek vagyunk túlreagálni a dolgokat.

Ne beszéld be magadnak,hogy baj van,mert megint depressziós leszel.

Mondd meg neki,hogy neked rosszul esik,hogy nem keres annyit, amennyit régen, és kérd meg hívjon fel minden nap ha lehet, hogy megnyugtasson minden rendben van (gondolom tud a régi depressziódról, szóval hivatkozhatsz arra is ,hogy nem szeretnél visszaesni). Mondd,hogy megérted,hogy elfoglalt, de ha szeret akkor tud rád napi 10 percet szánni azzal ,hogy felhív.

Legyél pozitiv..:) sok sikert, és irj ha rendbejött a dolog:)

17/L

2011. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!