Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem tudom mit tegyek, viselked...

Nem tudom mit tegyek, viselkedésproblémával állok szemben, de tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek van 2 lova, szeretné, hogy én lovagoljam őket, meg igazából én is, mert ugye így ingyen lovagolhatok stb, 9 évesen lettek belovagolva, eleinte minden jól ment, rendesek voltak, az egyiket csak én lovagoltam, meg néha lépés-ügetésben pár barátom, de akkor felügyeltem, de a másik valami különös oknál fogva egy jó ideje ha ráülök, azt tűri, sétálunk- minden jól megy- aztán mikor ügetni indítom, beugrik és megpróbál ledobni. Nem igazán tudom, hogy miért lehet, vagyis... Néha a gazdája is ült rajta és nagyon keményen lovagolta, azóta ilyen azt hiszem, de most én mit tehetnék? Szeretném, ha újra normális lenne. Már csak én lovagolnám ( a gazdája már nincs olyan fizikai állapotban). Tényleg tanácstalan vagyok. Remélem érthetően írtam.. :(

2012. máj. 10. 19:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a baj az, hogy ugye nem az én lovam, így nem hívhatok hozzá szakembert, a gazdája ilyen... régimódi, vagy nem is tudom, szóval nem hiszi, hogy van olyan, aki nála jobban ért hozzá... azt hiszem megpróbálom futószárazni, ha javul, akkor folytatom, de ha nem, akkor inkább hagyom, nem akarok több kárt okozni...
2012. máj. 24. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!