Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Utálom a lovakat. Van valaki...

Utálom a lovakat. Van valaki ezzel még ezzel így?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan, de egyszer csak azt vettem észre, hogy egyszer csak utálom őket.

2012. máj. 17. 17:47
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Épp ez az! A lovasok! Jó akkor nem szeretik. Ennyi. nem szólok bele.
2012. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
94%

Azért neked is remek logikád lehet, kedves kérdező, hogy a lovas témakörbe írod ki, hogy utálod a lovakat. Tudod, itt legfőképp lovasok vannak. Úgyhogy ha nincs nyomós okod arra, hogy utálod őket - nehéz dolgod van, mert számunkra nincs megfelelő ok -, akkor készülj fel egy kiadós vitára.

Szóval, ha van jobb dolgod is, mint hallgatni az oltást, akkor szerintem töröld ezt a kérdést.

2012. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
80%
Aki a lovakat szereti rossz ember nem lehet.
2012. máj. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim válasza:
65%
neked segítség kell te hülye!!!
2012. máj. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
84%
Ennyire unatkozol vagy ennyire vitatkozni akarsz? ha utálod őket akkor utáld. Nekem se minden a szívem csücske, de nem hangoztatom, főleg nem írok ki kérdést oda ahova nem való. Ha utálod az a te dolgod de nem kell mindent megosztani...
2012. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
76%
Én is utálnám őket,ha kiderülne,hogy egy ló intelligensebb nálam.. Részvétem!!! DE! Sosincs késő! Ma még a kapa lóg ki a szádból holnap lehet elkezdesz gondolkozni..
2012. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
89%
Hát figyelj, én meg utálom a német nyelvet ( mert irritál a karattyolás, különösebb ok nincs rá). És akkor mi van? Senki se kérdezi és minden ember más, mondjuk attól én még képes lennék jóban lenni egy német emberrel, nem bántanám, vagy fognám be a száját stb. Az nem baj ha utálod a lovakat, csak tartsd tiszteletben, hogy élőlény és mondjuk ne dobáld meg kővel vagy ilyesmi. Remélem érted mire akartam kilyukadni.
2012. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
72%
igen van, de az nem a lovak témakörbe van. Nem baj ha utálod a lovakat. Nem kell mindent szeretni. Én meg utálom a macskákat, ezért valószínűleg meghordoznának a macskások ezért nem írok oda. Csak úgy utálj valamit, hogy tudod miért utálod. Én tudom, miért utálom a macskákat...
2012. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
OK. Bocs ha megsértettem valakit.
2012. máj. 18. 18:49
 20/44 anonim válasza:
64%
A lovasok legalább össze tartanak, te szégyentelen! Mi a francnak kell ilyeneket megosztani ki nem sz*rja le, h mit gondolsz?! Annyira undorító még hogy "buta" állatok -.-" szerintem ti ( negatívok) 100x butábbak vagytok mint ők! Azokat is szeretem, akik azt mondják h csak "felülsz rá és mész" na, ezeknek ajánlom, h próbálják ki a lovaglást! kb. 5 percen belül rájönnek h nem "buták" és h nem csak "felülünk rá és megyünk" -.-""""""""""" Istenem, f*sz kivan már a sok ilyen tudatlan majommal jól felpofoznám mindet! És minden állatkínzót és állatgyűlölőt! Mit ártott neked Istenem mondd már el hogy mit?!?! Utána beszélhetünk .. -.-"
2012. máj. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!