Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Utálom a lovakat. Van valaki...

Utálom a lovakat. Van valaki ezzel még ezzel így?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan, de egyszer csak azt vettem észre, hogy egyszer csak utálom őket.

2012. máj. 17. 17:47
1 2 3 4 5
 31/44 anonymus111111111 válasza:
62%
Én is rühellem a lovakat, ugyanis a szüleim állandóan basztatnak velük,van két rohad ló otthon. Nem lehet menni kirándulni, mert a pénz a lóra kell,meg ki fogja megetetni a lovakat.Nagyon várom már, hogy elköltözzek. Minden nap ahogy meglátom őket felcseszik az agyamat a puszta létükkel. Mondtam már,hogy nem csinálom, meg nem érdekel az egész, de magasról tesznek rá. Remélem nem sok van már az elköltözésig. Minden szarban kell segíteni(szénahordás, körmölés, kivezetni a karába, szalmahordás) A legjobb az egészbe, hogy ők se foglalkoznak velük, csak tartjuk ezeket a dögöket a nagy büdös semmiért. Okosabb lenne elégetni a pénz. Legalább nem kellene dolgozni velük. De nem lehet eladni őket, mert kellenek nagyon.
2014. aug. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 Meli07 ***** válasza:
72%
Kedves 31! Tudod szerencsésnek mondhatod magad,de te ahhoz képest itt nyavalyogsz, hogy mennyi gond van velük, stb. Képzeld igen sok gond van veük de az olyan embereknek mint te akik gyűlölik a lovakat azoknak nincs szívük! Az egész válaszodból csak azt az egyet tudtam leszűrni, hogy lusta vagy! Egyszerűen nem vagy egy érző lélek! Úgytűnik te még sosem éreztél olyan gyengéd kapcsolatot mint egy ló és lovas között van..Te itt csak az észt akarod osztani de közlöm veled nem nagyon jön össze! Amúgy meg ahelyett hogy inkább itt nyavalyogsz, miért nem mész egy kicsit ki a lovakhoz és ülysz le egy kicsit körülöttük.Lassan közelíts!Ja és amúgy SZERENCSÉSNEK MONDHATOD MAGAD!SOK EMBER ÁLMA EGY LÓ! CSAK KÖZLÉSS KÉPP! :)
2015. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 Meli07 ***** válasza:
100%
anonymus111111111 nak szólt az előző válaszom! :D
2015. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 Meli07 ***** válasza:
100%
Bocs anonymus111111111 csak a szüleim közölték hogy nem tarthatok lovat,stb.És nagyon megviselt bocs! De fogadd meg a tanácsom és próbálj velük tölteni egy kis időt! Hidd el máshogy fogsz azután gondolkodni! ;)
2015. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 Zakurocska válasza:
81%
Minden ló másmilyen, ők is egyéniségek! :) Nekem eddig 2 lovam is volt, mindkettő harapós, rugós, és le akarnak dobni :D De vannak kedves lovak is! Szeretem a lovakat, mint fajt, főleg a kis pónikat, de van egy pár rossz tapasztalatom velük :(
2015. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim válasza:
100%
#28-as!! Ezt elmondanám neked hogy a lovak is különböznek egymástól, külön egyéniségek! És hogy SOHA nem a ló a hibás hanem a lovas!!! Szóval szerintem fogd be és gondolkozz kicsit!!!
2017. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim válasza:
100%

,,Kedves"" 29. válaszoló!


Most ha földhöz vered a nagy pofád akkor sem fog megvaltozni a vélemenye annak ki utálja a lovakat! Kis zakkant vagy álomvilágba élsz te hülye! Figyelj a helyett hogy a ez által ítéled meg az embereket inkább szerezz új ismereteket!!!!! Nem, te nem fogsz, te életed végéig kint fogsz ülni a karám előtt s sértegeted a jó népet, hogy ,, így vezeti a lovat"" ,,annak kopott a homlokszíjja"" stb..

2017. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim válasza:
95%
#5 PARASZT!!
2018. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 sassszem ***** válasza:
45%
épp ellenkezőleg nagyon imádom a lovamat te el tudod elképzelni hogy milyen érzés a saját ló aki mindent megcsinál neked és szóra dolgozik? És baromira engedelmes,
2019. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 sassszem ***** válasza:
45%
épp ellenkezőleg èn nagyon imádom a lovamat és te el tudod elképzelni hogy milyen érzés a saját ló aki mindent megcsinál neked és szóra dolgozik? És baromira engedelmes, és mindig minden körülmények között hallgat rád, és azt csinálja amire te kéred. Nekem is van saját lovammal és mindent megtesz értem. Úgyhogy ne utáld a lovakat.
2019. febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!