Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rossz ember vagyok, ha utálom...

Rossz ember vagyok, ha utálom a lovakat?

Figyelt kérdés

Szerintetek ? Kiskorom óta gyűlölöm a lovakat pónikat.

Sosem voltam csajos lány. Nem is akartam az lenni és nem is vagyok az. Egyszerűen gyűlölöm a lovakat , nem tudom őket hova tenni. Irritálnak ha nyihognak meg egyébként is.

A kutyákat nagyon szeretem , ők hűségesek. <3


2012. jan. 26. 20:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
94%

Nem csak a lányyok szerethetik a lovakat.

A ló nem egy "lányos" állat.

2012. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagy rossz ember, az sem rossz aki a kutyákan nem szereti!!! A lovak is hűségesek kb ugyan olyan mint egy kutya, csk nagyobb erősebb (van amelyik gonoszabb ugynúgy mint a kutyáknál amugy) és még lovagolni is lehet őket, szal nemértem mit nem szeretsz bennük, de nem vagy rossz ember, ha csk irritálnak de a kutyákat szereted, ez fontos, mert ha nem szeretnél semmilyen állatot, akkor már tényleg rossz ember lennél:))
2012. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 A kérdező kommentje:

Szerintem igen. A póniló , meg az unikornis meg az ilyenek.

Mind idétlen kislányos dolog.

2012. jan. 26. 20:49
 4/105 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagy rossz ember attól még, hiszen nem lehet mindent szeretni nem igaz? :) Én mondjuk a majmokat utálom, de a kutyákat viszont én is szeretem, ahogy a macskákat is...
2012. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim ***** válasza:
80%

Már bocsika,de ha azért szereted a kutyákat mert hűségesek akkor a lovakat imádni kéne.Ugyanis ők is nagyon hűségesek.

Én szerintem sokan nincsenek tisztában a "gyűlölet" szónak.Sokszor amit nem kapunk meg vagy nem élünk át azt csak utáljuk és pocsék élmény lehet csak..

Én utálom a gazdagokat,mert én nem vagyok az.

Én bírom a lovakat,bár még soha nem lovagoltam,soha nem ültem ló hátán,sőt úgy igazán még nem is voltam ló közelben..De azért gyűlölni mert nyerít???

2012. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm. Egy rossz/gonosz kutya sincs. Csak olyan van , hogy bántották és fél az embertől , vagy rosszul nevelték.
2012. jan. 26. 20:50
 7/105 Mailerdeamon ***** válasza:
94%

Ettől nem vagy rossz ember.


Viszont a lovaglás, a kislányok - többnyire minden hozzáértést nélkülöző - lóimádata elég újkeletű dolog (ez engem is irritál. Ezért van itt ennyi ostoba kérdés a lovakról). 10-15 évvel ezelőtt több fiú lovagolt, mint lány, akkor még rám is furcsán néztek, hogy "ilyen pici lány ekkora lóval??" :)

2012. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/105 anonim ***** válasza:
72%
Hogyhogy kislányos?????? egyáltalán, azért mert a pónikból van pár mesefilm meg énkicsi pónim, az unikornis meg nem ló csk mondom....
2012. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 A kérdező kommentje:

Nem csak azért gyűlölöm mert nyerít. Hanem azért mert.. Mert van és kész. A nagypapámnak vannak lovai na , attól a perctől kezdve ha el van engedve egy ló , már rosszul leszek.

Nem tudom miért , de utálom ha a közelemben van gy ló.

2012. jan. 26. 20:52
 10/105 anonim ***** válasza:
82%
Dehogynincs rossz gonosz kutya nem egyet ismerek aki ismer engem mégis gonosz...-.-
2012. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!