Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Utálom a lovakat. Van valaki...

Utálom a lovakat. Van valaki ezzel még ezzel így?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan, de egyszer csak azt vettem észre, hogy egyszer csak utálom őket.

2012. máj. 17. 17:47
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
72%
Te. Figyi kérdezõ.. Ezzel nem minket bántasz meg, ( na jó, minket is ) hanem legfõkébb a lovakat! Olyan gyönyörũ, OKOS állatok, te meg lebutázod õket? -.- Mellesleg nem az a lovaglás, amikor futószáron körbe körbe ügettetik õker, mert akkor csak az az ember dolga, hogy figyeljen az egyensúlyra. Az az igazi lovaglás, amikor szabadon Te irányítod a lovat, összhang van közöttetek. És ha a negatívak azt gondolják, hogy a lovas felpattan a lóra, és aztán gyí, te paci, hát nem így van.. Lovagolni nehéz, de nagyon nagyon élvezetes!Én személy szerint imádom a lovaglást és a lovakat. :) <3
2012. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
71%
Igen? Szerintem nem õk a szarógépek.. Remélem érted a célzást.. Tudod, régen nem jó kis wolkswagennel szállították a szénát, meg a kajákat, mindent! LÓVAL! Te most a sírodban posvadnál éppen :) Ha nem lettek volna/lennének a lovak, nem zabálhattál volna, meg sokminden , ami kedveltséged ;) Tudod, régen a lónak nevezett micsodával szállították az ÉTELT amit anyud apud az asztalodra tett, a lónak nevezett izével közlekedtek :) Nem baj ha nem szereted a lovakat, kérlek ne szarógépezd õket, és próbáld ki a lovaglást! :)
2012. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
És te vajon mit szeretsz , kedves 63%-os? :)
2012. máj. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
96%
Hm.. És milyen érdekes, hogy nézed a lovak kategóriába tartozó kérdéseket.. -.-"
2012. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Jólvan mondtam már hogy BOCSIII! És tényleg sajnálom nem gondoltam végig:( Remélem megbocsájtatok. Csak arra voltam kiváncsi hogy vannak-e még olyanok akik nem rajonganak a lovakért. És igazatok van, tényleg nem kellet volna kiírnom. BOCSÁNAT.
2012. máj. 31. 16:12
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked írtam. Semmi baj! Az emberek nem egyformák. :) Most már értjük, miért írtad a kérdést, és egészen más szemszögből látom a helyzetet :))
2012. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
58%
Hát ezt most tényleg meg kellett oszatni.-.- amugy meg nem stimmel valami az agyadba..nekem van lovam..és 4 éve lovagolok..amugy meg gyönyörű okos és nemes állatok.
2012. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
55%

Én nem utálom a lovakat,csak.........vagyis de igen.

Olyan büdösek szerintem,annyi törődést igényelnek,hogy bele lehet halni,próbáltam már kicserélni az almot egy lónál,és az folyton nyihogott,meg köpködött.Csutakolásnál meg mindig odébb állt,pedig normálisan csináltam.

Mostanában nagy divat lett a lovaglás meg a ló.Én nem vagyok ennyire sznob,hogyha ez a divat akkor én is követem.Mondják,hogy okosak,meg hűségesek,de szerintem nem.Ha olyan okosak lennének,akkor nem trágyáznának minden lehetséges helyre,amit látnak,meg nem rugnának fel ártatlan embereket,akik esetleg "megsértik az aurájukat".

Bocsi ló fanok,ez a(z én) véleményem!

2012. nov. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
69%
Drága #28-as. MegérteNÉM a véleményed, de ennél ostobább, értelmetlenemm indokokat nem is lehet kitalálni :"D Köszi hogy megmosolyogtattál :""""D Ezeket a f*szságokat honnan a *****ból hordtad össze?! :") Komolyan, semmit nem tudsz a lovakról, de azt bezzeg leírod hogy miért "rúgják fel az ártatlan embereket"... Ja. Pont azErt az aurás marhaságért :""""3 Most elvonulok röhögni @.@" ;"D
2013. febr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim válasza:
27%
Nyugi, Én is rühellem a lovakat, akinek meg nem tetszik, az dögöljön meg!!!!
2014. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!