Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mióta lovagoltok? Hol...

Ti mióta lovagoltok? Hol tartotok? Hányszor estetek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 10:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
1 éve lovagolok, de már 2-szer estem..
2012. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
3 éve lovagolok és eddig egyszer estem. Edzőm szerint mehetnék kaszkadőrnek és meg taníthatnám az esés művészetét xD
2012. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
régebben több évig jártam lovagolni akkor egyszer sem estem, most márciusban újra kezdtem és azt hiszem eddig 2x estem le vágtázás közben 1x pedig le ájultam a lóról, ez utóbbikor a ló csak állt.
2012. aug. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2,5 éve lovagolok, eddig kb 8x estem lóról, és ugratni tanulok, a terepek mennek, lovasfoci szintén, és a dámanyereg is:)
2013. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 dorcsuu ***** válasza:

7 éve lovagolok hobbi szinten, kisebb kihagyásokkal. Az alap lépés-ügetés-vágta már régóta óta megy. Egyszerűbb díjlovaglást is tanultam, de csak nagyon alap szinten, pl. összeszedett lépés-ügetés-vágta, nyújtott lépés-ügetés-vágta, összeszedés, eleje körüli fordulat, hátulja körüli fordulat, hajlítás, átugratás, átlós lépés(amikor egyenesen megy egy átlós vonalon), etc. Nyáron ugratni is szoktam, de általában csak cavalettizni, néhányszor ugrottam kisebbeket, de nincs időm arra, hogy szinten tartsam. Terepre már megszámlálhatatlanul sokszor mentem. Azért még bőven van hova fejlődnöm, de nincs időm rendszeresen eljárni. 7 év alatt összesen 2x-3x estem, de ez inkább a lovarda érdeme, mint az enyém.

15/L

2014. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2 éve lovagolok, eddig 4× estem, terepen 1× visszavágtázott velem a ló a tanyára, de már viszonylag régóta tudok önállóan vágtázni.
2015. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!