Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovasok mért átkozzák a...

A lovasok mért átkozzák a lókolbász evőket, amikor ők arra kényszerítik a lovakat hogy nekifussanak és átugorjanak 1 akadályt?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 14:28
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
látom te nem tartod magad átlagos embernek :D:D
2012. máj. 27. 21:55
 12/21 anonim ***** válasza:
Dehogynem, csak úgy értettem, hogy nem lovagolsz. És igazad van, bocs, csak felháborìtònak tartottam a kérdést. Mondom, ez olyan, mintha én, aki most a focisták, vagy bárki szemszögéből átlagos, kioktatnám, meg számon kérnék egy focistátòl vagy akármilyen embertől. Ha nem tudod, mi jò, meg mi se a lònak, mert nem tudsz ròluk valamit, ne ìrj. de most komolyan, nem csesztetésből.
2012. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

eLòkolbász.... Vágòhíd=a gazda elkuldi a lovát vhídra mert már haszontalan s leölik kegyetlen mòdon.

Ugratás=élvezet a lovasnak és a lònak is. És ne gyere azzal, hogy honnan tudom. :-)

2012. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%
Lovas, lótenyésztő, és versenyző is vagyok egyben, és ettem már életemben lóhúst, habár nem jó szájízzel. Az az igazság, hogy ha megszeretsz egy állatot, akkor arra nem úgy fogsz tekinteni, mint táplálékra, hanem mint társadra. Nekem lóhúst enni olyan, mintha a macskámat kellene megennem. Tény és való, hogy nagyon finom a lókolbász, de megvan az a rossz feeelingje. Mégsem pocskondiázom a lókolbász evőket, hiszen sokan nem ismerik a lovakat, ergo nem is jelent nekik semmit egy szép állatnál, akit meglehet azért enni is. Ez van! A sok kis csitri meg persze ugrál, hogy így lókínzó, úgy lókínzó, de az már az ő bajuk, ha idegbajosak.
2012. máj. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Na pont az ilyen véleményekre voltam kíváncsi. Köszi a választ
2012. máj. 28. 09:38
 16/21 anonim ***** válasza:
Tudod, én nem cseszem le a lókolbász evőket. Persze, hogy meglehet enni, csak sajnos tényleg olyan, mintha a saját kutyámat/macskámat enném. :/ És igazad van kérdező.
2012. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a kutyások a kutyaevőket... Azért, mert családtagot nem eszünk!
2012. júl. 10. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez így van!
2012. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

-.-" úristen...kedves kérdező ezt most komoly??? nem szoktam átkozni a lókolbász evőket, ha szeretik hát egyék, bár én magam soha az életbe meg se kóstolnám!

ahogy az első válaszoló is írta, van különbség a vágóhíd és az ugratás között! szerintem gondolkodhatnál mielőtt beszélsz!!!

2013. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Most teljesen pártatlanul. lovasként szólok hozzá. Nekünk lovasoknak a ló nem táplálék, és ezért nehezen tudjuk azt elviselni, hogy mások úgy tekintenek rá. Olyan, mintha a macskát ennéd, szóval nonszensz. Azért mégse szabad teljesen leítélni egyik tábort sem.
2013. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!