Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ettetek mostanában lóhúst?

Ettetek mostanában lóhúst?

Figyelt kérdés

2011. nov. 7. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem, de ha így megy tovább az lesz a vége...
2011. nov. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak kolbász formában, úgy szeretem.
2011. nov. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
egy bizonyos ügyből kifolyólag én csak megszívtam jó erősen a ló egyik alkatrészét , de még nem ettem....
2011. nov. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

"egy bizonyos ügyből kifolyólag én csak megszívtam jó erősen a ló egyik alkatrészét , de még nem ettem...."


Köszönjük Cicciolina..

2011. nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem arra a bizonyos lóalkatrészre gondoltam, abból naponta jut az embernek XDDD.

régen a lógyulai kolbász és a lóveronai szalámi nagyon finom volt, de hosszú évek óta nem láttam sehol, hogy kapható lenne.

Nálunk volt lóhentes bolt, ott kimért lóhúst is lehetett kapni, de már hosszú évek óta bezárt.

Mo-on megszűnt a vágóló tenyésztés, talán emiatt nem lehet kapni.

Az állatvédők ne kövezezzenek meg, én sem enném meg a saját lovamat, kutyámat, macskámat... stb, de régen természetes hentesáru volt a lóhús.

2011. nov. 7. 12:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lókolbászt ettem, nem volt rossz.
2011. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.régen az Akácfa u-ban volt egy ló hentesárubolt.A ló veronai és turista nagyon jó volt.Ennek sok éve,nem tudom,megvan-e még,én már nem járok arra.(Bp)
2011. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már vagy két éve nem, de akkor lókolbászt. Esik ismerősöm szamárkolbászt evett, azt mondta, nem volt rossz se.
2012. júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!