Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehet rövidnadrágban lovagolni?

Lehet rövidnadrágban lovagolni?

Figyelt kérdés

Nyeregben, lovaglócsizmával.

Vagy inkább ne tegyem?:D



2012. jún. 1. 16:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
egyszer nyáron a melegben kipróbáltam. nem ajánlom, csak ha véres sebeket szeretnél szerezni.. :s
2012. jún. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
+ vastag harisnyával? Csak farmerom van, de annak a belső varrása...eléggé nyomja :D
2012. jún. 1. 17:01
 3/18 anonim ***** válasza:
(első vagyok) szerintem ne kockáztass. vegyél egy vékony, kifejezetten meleg időre kitalált lovaglónadrágot. múltkor láttam a dechatlonban valami ilyesmit.
2012. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de fájni fog utána :)
2012. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hehe...egyszer azért majd kipróbálom:D
2012. jún. 1. 17:20
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség lenne! Max akkor ha szőrén mész...

Egyébként meleg időbe a combod ahogy érintkezne a nyereggel beizzadna/befülledne és ezáltal még inkább kidörzsölné, meg amúgy is!

Ha nincs lovaglónadrágod, akkor cicanadrág!

2012. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor, ha szőrén mész. Amúgy én szoktam farmerban lovagolni és nem szokott feltörni, de ez gatyafüggő is. Inkább akkor vegyél egy vékonyabb pamut cicanacit, amit nem sajnálsz.
2012. jún. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Véresre fog törni a térded belül, semmivel sem jobb, mint az olyan nadrág, aminek van belül varrása. Vegyél egy harisnyanadrágot 500 Ft-ért a kínaiban, vagy lovagolj tréningnadrágban, a rövidnadrágnál még ezek is jobb megoldások.

Egyébként használtan 2-3000 Ft-ért lehet jó lovasnadrágokhoz jutni.

2012. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha közvetlenül éri a bőröd a nyerget, akkor származhatnak belőle kellemetlenségeid, de ha elég hosszú ahhoz a farmer, vagy esetleg rá tudsz húzni egy hosszú lovaglózoknit, hogy be tudd tűrni a csizmába, akkor nincs semmi baj. Mostanában én is inkább részesítem előnyben a farmert.:D

Teljesen rövid gatyában szőrén a buli. :)

2012. jún. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Oké..teljesen meggyőztetek..:D akkor rövidnadrágban csak szőrén.

Ameddig meg nem lesz lovaglónadrágom szerzek valami cicanadrágot.

2012. jún. 1. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!