Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van olyan lovarda, ahol...

Van olyan lovarda, ahol normálisan megtanítanak lovagolni? (Bp közelében)

Figyelt kérdés
Lovagoltam 5 évig, ahova jártam, ott annyiból állt az oktatás, hogy felültettek egy befásult pacira, léptünk, ügettünk, a végén vágtáztunk pár kört. Néha egy-egy kör vagy átlóváltás, hogy ne csak egy oldalra menjenek a lovak. Az, hogy hogy ülök a lovon, hogy tartom a szárat, milyen segítségeket adok, senkit nem érdekelt. Az első elindította a lovát, a többi meg úgyis ment utána. A pacik nyáron iszonyatosan túl voltak hajtva, alig bírtak menni, mert mindenki lelkesen járt lovagolni. Télen már annyira nem voltak lelkesek, ezért akkor meg azzal szenvedtem, hogy visszafogjam a folyamatosan rohanni akaró lovat. Létezik olyan lovarda, ahol máshogy működik a lovagoltatás? Ahol odafigyelnek az emberre és az iskolalovak nem agyonhajtottak és befásultak?
2012. máj. 6. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, létezik :) Én olyanba járok, ráadásul Budapest közelében. Magánban szívesen megírom hogy melyik :)

csak írj rám, és válaszolok.

2012. máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyire messze vagy hajlandó eljönni pestről, hogy lovagolj? Kapásból tudok két helyet pest közelében.
2012. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, végre én is meg szeretnék tanulni lovagolni, nemcsak lovon utazni.
2012. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne, írj privit lécci:) köszi előre is!
2012. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van Budapesten is. VIII.ker. Keleti pályaudvarral szemben a Nemzeti Lovarda
2012. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy ilyen lovarda engem is érdekelne! :)

17. kerület környéke lenne jó (tudom, rengeteg lovarda van ott, de a legtöbbnél nem figyelnek az emberre és csak a pénzről szól). De ha valóban jó hely, messzebbre is hajlandó vagyok elmenni. Jah, és az se lenne rossz, ha lenne lehetőség a lovak ápolására és felszerszámozására is (ne csak futószalag legyen, egyik lovas le, másik fel).

2012. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Csömörön tudok egyet, akit érdekel, írjon rám, és adok elérhetőséget :)
2012. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!