Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak hogy ne fájjon?

Mit csináljak hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
Tegnap leestem barátnőm lováról ( félig homokra és félig fűre) Nem történt semmi bajom csak a bal csuklóm nagyon fáj ha jobbra szeretném fordítani..ha nem is fordítom jobbra akkor is kicsit fáj..nincs bedagadva..most vizes rongy van rákötve.megzúzodhatott csak?

2012. jún. 4. 14:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én box közben jártam úgy h lecsúszott a zsákról ütésnél a kezem, bebicsaklott. nekem is napokig fájt, külső jele nem volt, nem mentem orvoshoz. már kb egy hete fájt mikor ráraktam egy merevítőt, félreállt szal elkezdem csavarni, akkor visszaroppant a csuklóm és egyből rendbe is jött. lehet h a te csukód is kiment, de szerintem ne kezd el tekergetni mert lehet csak rosszabb lesz de ha nem javul menj el orvoshoz mert lehet hogy vissza kell rakni
2012. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
és az fáj?:O:))
2012. jún. 5. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!