Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek jó márka a Fouganza?

Szerintetek jó márka a Fouganza?

Figyelt kérdés

Nekem a pálcám,a nadrágom,a kobakom,a kesztyűm,a csizmám mind ilyen márka!

Vélemények erről a márkáról?



2012. jún. 11. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is! És nagyon jó! :) Még egyszer sem volt vele bajom, a holmik tartósak, már egy éve ugyanolyanok, mint amikor megvettem.
2012. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát..Attól függ miben. A nadrágom és a kesztyűm nekem is onnan van. A nadrág tökéletes, tartós, sehol sem találkoztam még ilyen puha és kényelmes anyaggal. A kesztyű is nagyon kényelmes, az ujjak között jól megvan erősítve, csak az enyém már úgy néz ki mint egy pókháló, pedig csak egy éve van meg. A többi ruhám nem onnan van, bocsi, de szerintem azok nem jók. A cipők szörnyen kényelmetlenek és kemények, a csizmák nehezek és nem szellőznek (a gumik), a pálcákon vagy lófej van, amit utálok, vagy csak a végén van egy gomb és rossz a fogása, a kobakok pedig vagy nem jók nekem vagy pedig kényelmetlenek. :)
2012. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem nyeregalátétem van olyan, sztem irreálisan drága, a tépőzár a bújtatón idegesít, de használtan, olcsón találtam őket, és így megéri. Elég vastag, a színe a napon viszonylag gyorsan fakul, de sajnos másnak is :(

A nacik szerintem nagyon gyengék, egynek jó, de ha komolyabban veszed a lovaglást, akkor nem árt 1-2 jó naci is. (nekem pl a Horze nacim a kedvencem) A drágább típusú nadrágjaik meg más márkákhoz képest drágák.

cipőm van, már vagy ezer éves, nincs baja, kényelmes, használható.

a lábszárvédő, szintén az egyszerű fajta, az kataszrófálisan szar szerintem.

a gumicsizmákat eleve gyűlölöm, ez márkafüggetlen :)

kesztűből láttam már jót is :)


a lovasfelszerelések többsége a hetente, kéthetene egyszer lovon elszüttyögő egyéneknek tökéletes, azoknak, akik gyorsan nőnek, meg az áruk is viszonylak jó.


a lófelszerelések szerintem elég drágák, és nem is olyan a minőségük. (pl van gumis száram, az a rómeós, már a feléről lejött a gumi, pedig kevesebb mint egy éve használom)

2012. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De furi! :D Én imádom a cipőt! Hihetetlen kényelmes! de ezek szerint mindenki mást talál kényelmesnek. A pálcám mondjuk nem onnan van, inkább vettem egy méregdrága, jó fogású angol pálcát (hülyeség, tudom, másból mindenem Fouganza, de a lófejes pálcától én is hülyét kaptam. :P). Kesztyűm nincs, de sürgősen beszerzek egyet, mert most kezdte ki a szár a kezemet.
2012. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem is meg nem is, pl az olcsóbb nyeregalátét nekünk magában vékony, viszont felső ruházatban erősek, nekem van pólóm és mellényem is, azokat szeretem, utóbbit a suliba is hordom. Viszont a nadrággal, kesztyűvel már vannak fenntartásaim, illetve kötőféket tuti nem olyat vennék.
2012. jún. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket!

Mondjuk nekem a gatyám hihetetlen kényelmes és jó ruganyos ami segít abban hogy kényelmesen mozogjak a lovon.A pálcát nem magyarországból vettük és azon nics semmi lófej és a fogása is kényelmes,ugyan drága volt de megérte az árát!Aztán a kobakom kényelmes és eleve az én méretemre volt beállítva.A kesztyűm meg egyenesen kiválló minőségű mert a szár nem kezdi ki a kezem és nagyon kényelmes,na meg szellőzik is.A csizmám pedig olyan mintha rajtam se lenne mert olyan kényelmes hogy észre sem veszem!Én megvagyok elégedve ezzel a márkával!Jó igaz van pár olyan termék ami nem a megfelelőbb de van ami egészen jó.

2012. jún. 12. 14:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon jó. Nekem az egyik nadrágom, néhány izzasztóm, mellényem, cipőm Fouganza. Mindegyik régóta megvan, erős, tartós, strapabíró darabok, és nem is voltak drágák. Amelyik ugyanennyi idős és Horze, az már rég romokban hever, pedig 3x annyiba került. Nekem abszolút bevált, a kedvenc lovasmárkám!
2012. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem csak énnekem nem jó a sima pálca. :D
2012. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a véleményeket!
2012. jún. 13. 21:36
 10/10 anonim válasza:
A jó, az relatív.. Ha olcsót akarsz, ami nem igazán tartós, akkor jó. De egy elég primitív márka, egyszerű, néhány termékük jó, de nagyrészt nem tartós, hanem csak olcsó, de ócska is.
2013. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!