Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megvegyem hobbylónak? Sárga,...

Megvegyem hobbylónak? Sárga, csödör 6éves.

Figyelt kérdés
Egy csödör egyáltalán nem csödörös,nem lenne kanca közelében csak 1herélt lenne mellette.hobbylónak jó?vagy heréltessem ki?
2012. jún. 11. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
a csődörökről általánosságban annyi, hogy nehezebben kezelhetőek, sokkal jobb lenne heréltként
2012. jún. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. A ló természetétől függ. De az összes kezelhetetlen iskolaló herélt. Szóval szerintem nincs értelme, illetve káros is lehet. Nem szokták ezt mondani, de ezt tapasztaltam. Egyébként, ha nincs kanca közelében, akkor végképp nem számít.
2012. jún. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, nézd meg, ha elbírsz vele és kellő határozottsággal kell vele bánni. Ismerős csődijét 7 éves koráig kenyérrel lehetett kenni, kancákkal is elvolt, most meg tiszta dili lesz. A herélést tedd attól függővé hogy jön ki a másik herélttel.
2012. jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A csődörök között is vannak nagyon jó fejek, ez szerintem nem kizáró ok. Lehet, hogy csipkedni fogja néha a heréltet - valószínű ő lesz a főnök -, de ez benne van a pakliban.

Ha így is kezelhető, szerintem nem szükséges kiheréltetni.

2012. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!