Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Diákmunkát vállalok és a...

Diákmunkát vállalok és a lovamat szeretném tanítgatni ( nem én, olyan aki ért hozzá, van ilyen papírja) dolgozik, ha én ezt akarnám?

Figyelt kérdés
hogy jobban menyjen neki a lépések, vagy például én nem tudom mindig beugratni lépésből vágtába, és így eggyütt akarok fejlődni vele, de ehhez kéne egy (személyi) edző, mennyiért

#fejlődés #ló tanítás
2012. jún. 14. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
tudni te magyar?
2012. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor ezt most írd le magyarul is, mert ebben a formában érthetelen, hogy mi görcs gyötör.
2012. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező valami ilyesmit akart: Nyáron vállalom diákmunkát, így lesz egy kis plusz pénzem. Arra gondoltam, hogy ebből a pénzből fizetek egy edzőt, aki foglalkozna velünk szakszerűen. Mennyibe kerülne?
2012. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:D
2012. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Óha, megvolt a kettesed év végén fogalmazásból?
2012. jún. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok már! Értelmetlenebbek vagytok mint Ő, ha ebből nem értitek meg a lényeget!


Attól is függ az ára, hogy honnan jár hozzád az edző. Minél messzebbről, annál drágább. Konkrét árat pedig itt senki sem fog tudni neked mondani, minden edzőnek mások az árai, a te esetedben valamivel talán olcsóbb mert nem kell lovat biztosítania, de ez nem biztos.

2012. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akit én tudok edző az 3000/alkalom áron dolgozik + a benzin. Az alkalom nem 1 órára szól, hanem van, hogy több időre, 1,5-2 órára, mert így akkor van idő normálisan kigyakorolni az adott feladatot, illetve ismételgetni a régebbieket. Mondjuk segítene, ha megmondanád merre laksz, mert lehetne akár konkrét személyt is ajánlani.


Amúgy olyan 2000-4000Ft/alkalom + benzin elég reális ár egy papíros edzőtől, esetleg ha benzinnel sok az összeg, akkor keress magad mellé még egy embert, 2 lovassal még lehet haladni, így akkor is elkéri fejenként 2000-4000-es árat (lehet enged az árból) és a benzinköltség is feleződik.

Érdemes megyén, de legalább is 50 km-en belül edzőt keresni, mert az útiköltségre egy 25km-es távnál (oda-visszára)általában kb 2000Ft-ot kérnek.

2012. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!