Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy vegyem rá anyáékat a...

Hogy vegyem rá anyáékat a lóra? :D

Figyelt kérdés
Lovat szeretnék venni.Lovagolni már tudok régóta.Barátnőmnél lovakkal foglalkoztam sokáig.Már mindenhol utánna néztem a lovakkal kapcsolatosan hogy mekkora karám kell nekik,és hogy mit hogy kell!:) Istálló az van csak ajtó kell rá meg egy kicsi átalakítás! Eladó lovakat is mindig mutogatok nekik,de valamiért nem nagyon lágyul meg a szívük..De most a kertből VALAKINEK el akarják adni a fóliához való vasat és akkor még nagyobb hely lesz.Hogy vegyem rá őket? Kérlek kíméljenek az olyanok hogy :Neked sose lesz lovad........:)

2012. jún. 18. 14:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Leültem anyával beszélgetni.Felhoztam a lovas témát és egyből ,,leoltott'' hogy hagyjam már rá,kezd unalmas lenni ez a sztori...azokat vágta a fejemhez ,hogy azért nem lehet lovam MERT : kaja neki minden napra, az istállóba alá széna,a ,,citromot'' hova raknám, felszerelések is kellenének(nyereg...),ha elmegyek lovagolni akkor ki jönne el velem..meg hogy minek úgy ló ha anyáék nem szeretnék?!! :'( kezdem úgy érezni hogy mondhatok le a lovakról..pedig annyira de annyira szeretnék egy lovat de őket rávenni.......:((((((
2012. jún. 18. 19:27
 12/19 anonim ***** válasza:
Remélem nem te vagy a hisztis 11 éves:) Amúgy ha tényleg megengedhetitek magatoknak, jobban járnál, ha lovardában tartanád. Lenne társasága, ami elengedhetetlen egy lónak, ha nem tudsz kimenni, akkor is meg van etetve, és ki van takarítva alatta...
2012. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismerős probléma. :) Én azt mondtam anyumnak, vagyis inkább kérdeztem, hogy ha lesz elég pénzem, vehetek-e lovat. Megengedte, szóval most gyűjtök... :) Pár hónapja gyűjtöm a 200 ft-osokat, már komoly 10000 ft-nál járok. :D Sok sikert neked is! :)

2012. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
neem,nem vagyok hisztis annyira xdd:D köszönöm a válaszokat!!:D
2012. jún. 19. 10:17
 15/19 anonim ***** válasza:
Szia :) Hány éve lovagolsz? Amúgy nekem is elegem van azokból a válaszokból, h elkezdik sorolni a tartását , meg hogy nem lesz lovad, meg hogy ne kezdd te is stb.. Amikor ÉRTED ezeket mind tudom! xDés az se lenne baj, ha nem lenne sok lovas tapasztalatod , és vennél egy lovat, s valaki meg segítene neked ( egy tapasztalt lovas ) . :) És így pedig szereznéd a tapasztalatod :)
2012. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Hello! Ismerős a helyzeted,csak nekem megengedik.2 hónapja kezdtem el gyűjteni,már 70.000 Ft-om van.És még az a jó,hogy minden szerszám ingyen lenne!

Gyűjts rá!! Ne nyaggasd őket!! Az én apám se akart annyira,de aztán most beleélte magát és rábeszélte anyámat is! SOK SIKERT! :D

2012. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A gyűjtéssel az a baj, hogy hiába gyűjtöd össze a lóra, akkor is el kell tartani majd valamiből. A másik probléma, hogy hiába oldjátok meg valahogy a tartást, ha jön egy betegség, amikor egy fél óra alatt kell összeszedni fél millát egy műtétre, és ezt úgysem hiszi el senki, amíg nem kerül olyan helyzebe, hogy egy kólikás vagy bármilyen, mondjuk méhcsavarodásos ló mellett kell ülj, és várni, hogy mi lesz a vége...


De ha a pénz nem számít, csak az idő, akkor mondtam, lovardában meg lehet ezt így oldani...

2012. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Barátnőm mondta hogyha veszünk lovat akkor tarthatom náluk.Ez tök kedves tőle de ha saját lovat veszek akkor az lenne a legnormálisabb ha itthon tartanám..de nem?:)
2012. jún. 21. 21:00
 19/19 A kérdező kommentje:
Amúgy beszélgettem tegnap apáékkal és azt mondták hogy vennének nekem 20 lovat is csak nem akarnek mert nem lenne rá idő!!! mert most 8-os vagyok és jövőre este érnék haza mindig és nincs itthon senki aki etesse..mert egy lónak mindig ennie kell...és az nem normális hogyha csak reggel 6:00-kor adok neki enni meg mondjuk olyan 18:00 fele...szegény éhen halna..meg azért mozgatni meg foglalkozni is kéne vele..szóval..majd ha 30 éves leszek majd akkor lesz lovam:)))
2012. jún. 21. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!