Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok az ülésemről...

Mit gondoltok az ülésemről itt? :D (ugrás)

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék véleményt kérni az ülésemről :))


2012. jún. 22. 08:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Próbálj meg előrefelé, a zabla irányába engedni és ne fölfelé. :) De amúgy alakul. Szerintem még nem baj, ha túl sokat engedsz és elveszik a kontaktus, inkább engedj sokat, mint keveset és beletépj a ló szájába! A megfelelő mértékre úgyis ráérzel egy idő után :)
2012. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nyilván zár a térdével, de a kengyelből áll fel. Vagy az is segít neki.
2012. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ekkora akadályon nem kell ennyit könnyíteni, itt már inkább állsz, mint könnyítesz, és igen, kengyelből van a mozdulat. A hátadnak egyenesnek kell lenni, nem homorúnak. A szárkezelés nulla, de az ülésedet kérdezted.
2012. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Igen drága, az ÜLÉST kérdezte :) Mást meg nem :))
2012. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

A szárkezelésemet már megmagyaráztam, hogy miért nincs szárkontaktus, mert inkább túl sokat engedtem, minthogy belerántsak a szájába :) De igazatok volt egyébként benne, majd gyakorlok, még csak tanulom a mesterséget :D

A lábszáramra majd figyelek, mint ahogy minden másra is, amit írtatok:)

Még egyszer köszönöm az értelmes, használható válaszokat :)

2012. júl. 2. 16:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!