Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ilyen lehetséges? Lovastáborba...

Ilyen lehetséges? Lovastáborban egy teljesen kezdő lovast a végén kivisznek terepre? Egy hetes tábor!

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 18:04
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én is voltam így, bár nem voltam teljesen kezdő, de előtte kétszer ültem lovon éltemben.. :D

Olyan lovakkal mentünk, akik ismerték az utat(ennek előnye és hátránya is van) Nem egyszer mentem terepen így, nem volt gond. Az oktató szerint így lehet rendesen megtanulni :D

2012. jún. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Abból semmit nem élveznének ha egész héten futószáron lennének meg lovat pucolnának. Én voltam a nyáron egy ilyen táborban, de csak mint az edzô 'segédje'. a végén kivittük ôket terepre (sajnos nem mehettem a saját lovammal, mert ha más ló elé került volna rögtön odarúgott volna de ez már más történet) néhányuk vezetôszáron ment, devolt aki szabadon, csak nyugisabb iskolalovon. De most komolyan azért fizetnének be, hogy egész héten csak futószáron legyenek? A tàbor az èlményekrôl szól, nem arról, hogy megtanuljanak lelovagolni egy díjlovas programot.
2013. dec. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!