Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit szóltok hozzá? Megvegyem?

Mit szóltok hozzá? Megvegyem?

Figyelt kérdés

[link]


kipróbálás után gondolom. Küllemileg, testfelépítés, származás alapján mi a véleményetek



2012. jún. 28. 13:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Magyar sportlovak előnyben
2012. jún. 28. 13:18
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is fontos,hogy mire szeretnéd használni,milyen stílusban lovagolsz pl.:western,díjlovaglás,díjugratás,hobby,terep stb.

hány éve lovagolsz? az lenne a legjobb,ahogy leírtad:kipróbálod először! És fontos,hogy ez egy mén ló,határozott,tapasztalt lovasnak kell lovagolnia!

2012. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

4 évet lovagoltam Németországban, itthon 10 éves korom óta lovagolok, és 14 évesen kezdtem el versenyezni díjlovaglásban. A díjugratást is kipróbáltam.


Ezt találtam még: [link]

2012. jún. 28. 13:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Békés megyét kerüld el messzire,tapasztalat......
2012. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ló még félig nyers ráadásul csődör. Ha elbírsz vele és be tudod rendesen lovagolni, akkor jó vétel lehet. Amúgy jó kiállású ló.
2012. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó kiállású, szép testfelépítésű ló, ha megvan a kellő szaktudásod vagy segítséged, akkor érdemes. :) Sok sikert hozzá!
2012. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mik a terveid vele. A kanca ki van képezve díjlovaglásba te pedig díjlovagolsz. Ha megveszed a kancát gyakorlatilag csak fel kell ülnöd, és versenyezned. De ha saját kiképzésű lovat akarsz akkor viszont a csődört még magad tudod képezni. Ahhoz viszont tudnod kell magadról el bírsz-e vele, és ha nem herélteted ki akkor a sárló kancák között is el kell lovagolni versenyen.
2012. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csakegylány_01 válasza:

Nekem a 10 éves megnyerőbb. A másikról semmi adatot nem írtak, puszta származásból meg szerintem nem lehet megállítani, hogy milyen a ló.

Nekem pl van egy shagya arab tisztavérű kancám, aki családját és fajtáját meghazudtolóan nyugodt és kiváló díjló, viszont ugrani max B1ig lehet vele...

2012. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!