Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen eddig?

Milyen eddig?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 28. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jó lett gratulálok. Én is fogok saját oldalt készíteni programmal de nem tudom mi legyen a téma.
2012. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. azért látom a vélemények megoszlanak.. "Katasztrófa" de kell ilyen is.. :D
2012. jún. 28. 18:57
 3/14 anonim ***** válasza:

lehet a témára gondolt valamelyik nagyokos...

Szerintem meg jó lett animal planet-en az állatrendőrségbe is állandóan kínozzák az emberek az állatokat én akkor azt gondolom magamba: felakasztanám a gazdáját puskával meg lelőném de előtte azt csinálnám vele mint ő az állatával, ha nem gondoskodik róla akkor ne vegye meg és ne is vigye haza..

Szerintem van értelme tovább fejleszteni az oldalt.

2012. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez volt a leg normálisabb téma.. de amúgy nem zavar megmondom őszintén.. minden embernek más véleménye van.. én mindent elfogadok. :)
2012. jún. 28. 19:15
 5/14 anonim ***** válasza:

Egész jó lett! :) Persze, még van hová fejleszteni, de eddig nagyon szépen halad a munka.


Pár tanács:


-A menüben lehetne fontossági sorrendben felsorolni a dolgokat. Például a fő téma a lókínzás, mégis nagyon alul kap helyet. A Howrse mehetne a végére. :)


-A fejléc utalhatna egyértelműbben az oldal tartalmára. Nagyon szép ez a macskás kép, de nincs összhangban az oldal témájával. És a fejlécen rajta lehetne az oldal neve is.


Egyébként az oldal nagyon hangulatos, tetszik ez a narancssárga szín, meg a tépett papírlapok. :D Hihetetlen jól mutatnak együtt!


Csak így tovább!

2012. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos a fejlécnél állatosabbat nem találtam..:/
2012. jún. 28. 20:21
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem rossz a weboldal, de nagyon egyoldalú.

Nálam pl a vágóhíd nem egyenlő a lókínzással. Most lehet arról vitázni, hogy kell-e vagy sem, de a malacoknak sincs érdekképviselete, a vágóhidak ellen, ahogy a marháknak sincs.

Tudok olyat aki direkt "pecsenye" csikókat tenyészt, nekik ez a sorsuk. Régen a magyarok a lovakból éltek, velük közlekedtek, bőrüket, csontjaikat, tejüket, húsukat felhasználták. Manapság a közlekedésre a sport és a húscélra való felhasználás maradt meg.

Imádom a lovakat, nekem is van lovam, nem adnám vágóba, de már a családunkból került oda ló. Sajnáltuk nagyon, de senki nem vette volna meg, annak árából van a mostani lovunk.

Nem is a vágással van a baj, hanem azzal, ahogy oda kerülnek. Mikor a kamionon nem kapnak inni, összeverik őket. EZ ellen kell felemelni a szót, ha a vágásól van szó.

Amúgy lókínzás 0-24ben való boxban tartás is, mert a ló a természetbe született és nem egy 3X3 m-es szobába. Lókínzás, ha nem adnak neki, kaját, hülyére dolgoztatják, csüdig áll a szarban, alap egészségügyi ellátás meg nem adása (kötelező oltások, féregtelenítés, patkolás).


Fel lehetne hívni a figyelmet arra, hogy a zugtenyésztés a béka segge alá viszi a magyar lótenyésztést, a faluvégi Józsibácsik és a felelőtlen tulajok ellen kéne kardoskodni, hogy ne szaporítsanak és ne is csináljanak a csikókból "selejt" lovakat, mert általában ezek többsége jut a vágóra.

2012. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: nekem sem a vágással van gondom hanem azzal hogy sok helyen hogy vágják (4-5 lövést is leadnak mire össze esik!) illetve ahogy mondod a szállítás.
2012. jún. 28. 20:38
 9/14 A kérdező kommentje:
Új a fejléc is.. :)
2012. jún. 28. 21:23
 10/14 anonim ***** válasza:

Lecserélhetnéd a borítóképet. És felrakhatnál valami olyat ami nem nyeregből lett fotózva és a ló szépen látszik.

Lehetne több lófajta felsorolva. Nekem egy kicsit kihalt az oldalad, de lehet azért mert még csak most indul...

2012. jún. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!