Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen eddig?

Milyen eddig?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 28. 18:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én soha nem adnám a lovam vágóba, főleg azok után, hogy tudom, mi folyik ott. A lovam, aki a barátom, és évekig szolgált hűségesen, nem végezheti egy ilyen helyen, csak azért, hogy még egy kis pénzt kicsikarjak belőle. Megérdemli, hogy öreg korára eltartsam, még akkor is, ha már semmire sem használható. És azt is megérdemli, hogy ha már nagyon beteg, elaltassák és ne szenvedjen tovább. A mostani lovaddal is ez lesz? :( Én nem bírnám megtenni, hiszen te is tudod, hogy egy icipici helyre összezsúfolódva, víz nélkül utaznak, embertelen körülmények között.


Egyébként a többi dologgal maximálisan egyetértek, a pici boxban tartásról, meg az elhanyagolásról. A vágóhidakat nem támogatom, de ha találnának megoldást arra, hogy az állatok ne szenvedjenek, ne rettegjenek mielőtt megölik őket, akkor nem lenne annyira vészes a helyzet.

2012. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Most indultunk és nem tudok egyszerre órákat szánni rá.. ;)

Lesz több fajta is idővel.. begépelni nem két perc.. :S

2012. jún. 29. 12:43
 13/14 A kérdező kommentje:

"A mostani lovaddal is ez lesz?"

nem ő az öreg korát a karám és box között mászkálva fogja tölteni hetente néhány óra lovaglással. Az állatorvos tanácsai szerint. ;)

2012. jún. 29. 12:44
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérdező: természetesen nem a te pacidra gondoltam. :)) Hanem a "tegnap 20:32" válaszoló kommentje miatt írtam.
2012. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!