Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vajon mi lehet ez?

Vajon mi lehet ez?

Figyelt kérdés

3éves póni csődör, albínó.

Vannak akik azt mondják hogy allergiás valamire, vannak akik hogy valamilyen bogár megcsípte. kb. 1éve vannak rajta ezek a gumók.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. jún. 30. 14:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Háát ez biztos, hogy nem bögöly. Az nem ilyen.


Ez bármi lehet, egy fertőzéstől kezdve bármi. Az orrán elég valószínű, hogy egy nagyobb csípés van, de a hátsó lábán nagyon csúnya, meg ami (talán) a nyakán van az meg végképp nem csípés. Ha van humán orvos ismerősötök akkor őneki is meglehet mutatni, hogy mire gyanakszik, de basszus inkább hívd ki az állatorvost.

2012. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Állatorvos??! Jézusom, 1 év alatt nem jutottál el addig, hogy megnézesd egy állatorvossal? Akár daganat is lehet...
2012. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
de képzelt eljutottam az 1év alatt egy állatorvoshoz és azt mondta hogy nem tudja hogy mi lehet a baja!!
2012. júl. 3. 15:46
 14/23 anonim ***** válasza:
Irány az internet, keress egy állatorvost közel a lakhelyedhez, aztán irány a lószállító
2012. júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nincs állatorvos. A környékünkön kapásból 5-t tudnék mondani, de biztos, hogy van több is. Nézegess a lovasok.hu-n ott elég sok fenn van. Nálunk az újságban is benne szoktak lenni, hogy éppen melyik az ügyeletes. Biztos találsz ha utánna nézel, utánna kérdezel.
2012. júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Eljutottál egyhez, aki nem tudja, hogy mi a baja.... Attól még ugyanúgy rajta vannak a gumók. Más állatorvos nincs? Én a kutyámnál addig keresek állatorvost, amíg valamelyik meg nem mondja mi a baja. Ha lovam lenne, meg főleg..
2012. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress egy jó orvost, akár neten. Van, hogy csak az 5. doki tudja megmondani az állat baját!
2012. júl. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem melanóma? Szürke lovaknál gyakori.
2012. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
most már megtudtam h ez egy elváltozás és vagy melanóma vagy szarkoid
2012. júl. 5. 08:15
 20/23 anonim ***** válasza:
Ezt orvos mondta vagy az előző válaszoló? Nem akarom megsérteni, de sztem egy orvos pontosabban meg tudja állapítani
2012. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!