Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki lehet a lovam? Nincs fent...

Ki lehet a lovam? Nincs fent a neten valahol? És vajon tud-e ugrani?

Figyelt kérdés
Régebben távló volt, csak volt egy lábsérülése, és ezért kijött a versenyzésből.Több milliót ért. Legyesszürke, a pöttye rozsdaszínűek. Repülővel vitték küldöldre többször is és sok versenyt nyert. Az apja nevét elfelejtettem, de állítólag mindenki ismeri. 18 éves, és Pletykának hívjuk. A lóútlevele még nincs nálam. Nincsen csikója, nem megas, és az orrán olyan cuki rózsaszín ferde folt van.
2011. aug. 31. 09:44
1 2
 1/15 x) ***** válasza:
66%
Már ne is haragudj, de ennyiből ember legyen a talpán aki megmondja, hogy ki ez a ló...még a fajtáját sem tudjuk. A csikóbélyegzésin anyja-apja nevének rajta kellene lennie (már ha van neki olyan) még ha képet mellékelnél akkor se tudnánk pontosan, hiszen rengeteg szinte ugyan ilyen ló van :) kérd le az útlevelét abból majd megtudod. Arra a kérdésre pedig, hogy tud-e ugrani a válasz: igen, minden ló tud, persze a génektől is függ hogy milyen szinten, de edzés kérdése. A régi gazdájánál nem kérdeztél rá?
2011. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az útlevele még nincsen nálam. De úgy értettem, hogyha távló volt akkor ott kellett ugrani is, tehát tud számolni is akkor?
2011. aug. 31. 13:29
 3/15 anonim ***** válasza:
32%

ezen a kérdésen is jót sikerült nevetnem!

Tisztelt kérdezö:szerinted enyi informáciobol,honnan kéne választ irni? Sok legyesszürke nagyértékü lo van amit repülövel szálítanak külföldre versenyre,tud e ugrani? látatlanba honnan kéne ezt megálapitanunk?

szoval ha te nem tudod ,hogy ki a te lovad ne haragudj de énse! XD

2011. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De a távlovak tudnak ugrani kedves nyukbarát????
2011. aug. 31. 13:38
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
távlovaknak nem kell ugrani,a militari lovak szoktak ugrani ,a militari és a távlovaglás nem ugyan az!
2011. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
oké csak kérdeztem én is igy gondoltam, de azt mondta edzőm h lehet hogy tud majd megnézzük!
2011. aug. 31. 13:45
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
minden ló tud ugrani, más kérdés, hogy mennyire lesz kedve/bátorsága hozzá. mifelénk azt mondják, hogy egyhuszat még a tehén is ugrik :d
2011. aug. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
irtad ,hogy volt lábsérülése és ezért nem versenyez szoval nem hiném ,hogy tudna ugrani!
2011. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De már nagyon régóta jól van a lába, és rendszeresen lovagolom, csak nem ment vissza verenyezni. Évekkel ezelőtt.
2011. aug. 31. 13:49
 10/15 anonim ***** válasza:
Van egy gyerekem, tud enni? Ülj rá, azt vezesd rá egy akadályra, majd meglátod, hogy tud-e. Ha meg már lekérted az útlevelét, csak MÉG nincs nálad, akkor legyél szépen türelemmel, és várd meg, míg megkapod, aztán nézz utána...
2011. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!