Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ennek a lónak a háta nincs...

Ennek a lónak a háta nincs beesve?

Figyelt kérdés
[link] Én úgy látom mintha a háta be lenne esve..a marjáról gondolom mert sokkal fentebb van a marja.Ez normális? erre a nyerget hogy lehetne feltenni? sok lóval dolgoztam már de azoknak a marjuk nem volt ennyire ,,fent''

2012. júl. 5. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az az ideális, ha a ló marja és a fara egyvonalban van egymással. Lehet, hogy igazad van, én láttam ennél már durvábbat is.
2012. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de ennek a marja meg a fara nincs egy vonalba.:S én is azért kérdeztem meg mert gőzöm sincs hogy ez most jó-e vagy rossz-e..am szerintetek egy be van törve,mert azt írják,de nincs olyan kép hogy ülnének rajta.Minden esetre írtam a gazdájának hogy tud-e olyan képet felrakni mikor ül rajta,de még nem válaszolt..:)
2012. júl. 5. 11:01
 3/13 A kérdező kommentje:
*egyébként
2012. júl. 5. 11:02
 4/13 anonim ***** válasza:
A patáit se nagyon gondozzák, ahogy elnézem a képet :/
2012. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát én is azt néztem még..az első két patáján látszik hogy elég rosszul volt megkörmölve mert ,,recés'' szerintem
2012. júl. 5. 12:51
 6/13 anonim ***** válasza:
A háta nincs beesve, csak magas fekvésű a marja.
2012. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
és az nem baj?vagyis a nyerget normálisan fel lehet rá tenni? és a patájával nincs semmi baj?
2012. júl. 5. 14:49
 8/13 anonim ***** válasza:
A marja piszok magas, meg vékony a nyaka, nagyon hangsúlyos a baltavágás, ami miatt még jobban kiállónak tűnik a marja. Erre a lóra marnál kivágott nyerget tennék.
2012. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
van olyan nyereg? és az mennyibe kerül,mennyivel másabb?
2012. júl. 5. 22:41
 10/13 anonim ***** válasza:

ez a telivér jellegzetessége, hogy kifejezett a baltavágás!

egyébként ez a ló futott versenyben, a www.abrakmester.hu oldalon egy regisztráció után tudod ellenőrizni az angol telivéreket.

bár az adatbázis néha hiányos, de az elmúlt jó pár év fent van.

ez a ló egyébként hobbira teljesen alkalmas, persze egy körmölés ráfér, de küllemileg ezeken a képeken egész jól néz ki.

és az ár is reális.

2012. júl. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!