Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rugott már meg valakit ló?...

Rugott már meg valakit ló? Utána milyen lett a kapcsolat a ló és gazdája között?

Figyelt kérdés
Apukámat egyszer mellkason megrugta a saját lova... 2-3 hétig kórházban volt. Aztán egy vasárnap lókolbászt ettünk ebédre... :D :D jó jó ez nem igaz a kajálós rész de a többi igen.

2012. júl. 7. 15:10
1 2
 11/13 x) ***** válasza:

Nyilván ha a saját hibádból rúg meg egy ló az más mintha egy csikó játékból rád rúg mert feszegeti a határokat. Nálunk az a szabály hogy a csikó egyetlen egyszer rúg meg valakit, többször nem. Lehet hogy szigorúan hangzik de muszáj egy-két nagy pofon hogy megtanulja a leckét. Persze ettől függetlenül keresztelt már meg nem is egy ló de úgy igazán telibe még sosem találtak, horzsolásokkal megúsztam. A legtöbb egyébként is az én hibám volt, nem vettem komolyan a jeleket vagy csak rosszkor voltam rossz helyen :)

Amúgy az a vicces hogy egyik sem a saját lovam volt. Mondjuk én is szoktam mondogatni neki hogy "tudod, egyszer rúgsz meg lókolbász leszel." :)

2012. júl. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Engem harapott. Méghozzá telibe a mellemet.Álltam a karám előtt, egyszer csak gondolt egyet, kinyúlt, és beleharapott a mellembe. Szerencsére nem lett nagy gáz mert rögtön pofán ragadtam és kiszabadítottam magam, de a kedvenc pólómon egy szép, lófogsor alakú lyuk lett.
2012. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
hum :) finom pörkölt lett belőle
2012. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!