Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovagló kobak eladása?

Lovagló kobak eladása?

Figyelt kérdés
6 éve vettem egy kobakot , soha nem használtam, nem is tudom miért. Gondoltam kezdek vele valamit, eladnám, persze elmondanám mikori mert senkit nem akarok átverni. De mivel olyan rég volt már mikor vettem nem tudom h az anyag nem e megy kicsit tönkre az idő alatt. Semmi baja, semmi karc nincs rajta állt a szekrényben, ütögettem jó erősen de stabil. de kicsit félek ha leesik vele valaki széttörik a fején. Rosszul gondolhatom?
2012. júl. 27. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Többet árt neki az ütögetés, mint az hogy állt a szekrényben. A műanyag ellensége a napsütés és az UV sugárzás, ha szekrényben volt szerintem használható, de ha el akarod adni, akkor ne vesd alá töréstesztnek :)
2012. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vaterára rakd fel
2012. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is rossz ötlet volt ütögetni, akkor már megsérülhet... Én használt bársony kobakot (régi volt eléggé) 5000ft-ért egy héten belül el tudtam adni. :)
2012. júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért egy kis ütögetéstől ne legyen már baja, ha fejre akartok esni benne...
2012. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Nincs igazam? Egy kobakot akkor cserélünk le, ha akkorát esünk benne, hogy az látszólag vagy kettétörik a fejünkön, vagy tudjuk, hogy ez most megrepedhetett... Nyilván ha seggre esel a lóról, a kobakod nem sérül, ezt azért ki lehet következtetni... Nekem van olyan ismerősöm, aki életében két kobakot használt, az egyiket úgy 15 éve, bár már évek óta nem hord kobakot, de használta annyi ideig, a másikat pedig csak versenyre.


Ha eladod, írd ki, hogy hat éve vetted, nem volt használva. Ha félsz, hogy "lejár a szavatossága", menj be egy lovasboltba vagy hívd fel a gyártót, hogy van-e garancia a kobakokra, vagy hogy elvileg meddig kell bírják... Mert ha azt mondják, hogy használat nélkül 60 évig jónak kell legyen, akkor annak igenis jónak kell lenni, de ha bármi van, te nem érezheted magad hibásnak, de nem lesz baj:) Csak hungarocel, kívül egy kis műanyag...

2012. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kobakom pl nem hungarocelből van, hanem egy vastag műagyag, az van bevonva bársonnyal, belülről meg szivacs van benne+ egy anyag szabályozásával lehet állítani milyen messze legyen a kobak teteje a fejtetőmtől. kb 9 éve nyúzom estem benne 1-2-t de nem fejre, egész jól bírja még.
2012. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!