Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Ma észrevettem amikor lovagolni mentem, hogy a lovamnak meg van dagadva a jobb első lába. Az inak, a csüd és a szár is előre meg van duzzadva. Egy kicsit melegebb is. Térd alatti részeket érinti csak a duzzanat. Megnéztem nem sántít. De úgy van, hogy a lovamon lovagolhatnak mások is. Csak ritkán szokott valaki jönni, de ma estére pont jött valaki, és én hiába mondtam oktatómnak, hogy ha most nem sántít lehet, hogy majd holnap fog. De oktatóm csak azt mondta, hogy mindig ilyen volt, meg, hogy nincs annak semmi baja. A baj, hogy a lovam korábban ott volt iskolaló. De nem szerették, mert nem lehetett kezelni. "Az a köcsög iskolaló a karám végéba" így volt számon tartva és így senki még csak le se sz@rja mi baja van. hiába mondok én bármit is. De én aggódom, de tippem sincsen. Kérlek segítsetek!!

2012. aug. 1. 21:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon sokféle baja lehet ezek a tünetek alapján, biztosat egyikünk sem fog tudni neked mondani, ezt hozzáértő személynek meg kell néznie és vizsgálnia.

Ha csak az oktató hívhat állatorvost, akkor viszont nagyon sürgősen tanácsolnám a lovardaváltást, ez hallatlan!

Remélem rendbe jön a pacid.

2012. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kisebb fajta beszűrődésről van szó. Reggel is és most is kb. 15 perig csapattam vízzel. Egyik oktatóm elismerte, hogy tényleg duzzadt és segít kezelni, még ma lekeni lóbalzsammal. A másik még most is zokon vette, hogy mi az, hogy nem lovagoltam. Még mindig azt vallja, hogy nincs semmi baja. Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 2. 17:51
 13/16 anonim ***** válasza:
akkor az nem komoly.
2012. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szólj a lovarda vezetőjének, ez a lovasoktató szerintem nem is ért a lovakhoz egyáltalán, csak a lovagoltatáshoz.
2012. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A lovarda vezetője a lovasoktató!
2012. aug. 3. 07:49
 16/16 anonim ***** válasza:

OMG O.O


Vidd másik helyre a pacit!

2012. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!