Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek hogy vágtában ne...

Mit tegyek hogy vágtában ne csúszkáljon előre-hátra a lábam?

Figyelt kérdés
7 éve lovagolok kb 1,5év kihagyással, elég sokat jártam oktatóhoz, de abba kellett hagynom a tanulás miatt :| újra elkezdtem lovagolni és feltűnt hogy vágtában, de csak vágtában amikor munkavágtázok a sípcsontom felétől lefelé, 3-4 centit előre-hátra csúszkál. Az lehet a baj hogy nem szorítok eléggé a lábammal?
2012. aug. 5. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
nyomd le a sarkad és fordítsd befele a lábfejed.és törekedj arra , hogy ne mozduljon el a lábad.
2012. aug. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kijavítom :D : A térdtámaszhoz szorítsd a lábad nagyon! Ez sokat segît majd nagyon! :)
2012. aug. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még újra meg kell szoknia az izmaidnak a terhelést, főleg mire eljön a vágtamunka (általában a lovaglás végén) addigra már amúgy is el vannak fáradva az izmaid. :) Szerintem ne aggódj, majd újra belejössz!
2012. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem.A baj az,hogy nincs elég súly a bokádon.Engedd lazára a boka szalagod,hagyd hogy a súlyod rajta legyen.Zárd a lábszárad,de ne szorítsd!Térdből zársz,de az ülep elég közel van a nyereghez(szeméremcsont).Ha így csinálod,sokkal jobban megtudod tartani a lábad!:)
2012. szept. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!