Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kaptam egy lovat. Hogyan...

Kaptam egy lovat. Hogyan érhetem el, hogy ragaszkodjon hozzám és bízzon bennem? (a ló 15 éves)

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Bánj vele jól.ennyi az egész titka.
2012. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 okoska31 ***** válasza:
3%

a LÓ 15 éves?


hát, nem egy fiatal darab....


ápold rendesen, beszélj hozzá, szeretgesd. kb. így.

2012. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Foglalkozz vele sokat.

Ne üsd, verd.

Ennyi a titok. ;)

2012. aug. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
okoska31: nem is öreg..
2012. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én sem gondolom öregnek,hála az orvostudománynak,egy ló 30 évig is elél.Ezen kívül kezdők számára a 15-20 év körüli korosztályt ajánlják.
2012. aug. 6. 15:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Öreg?! DARAB? Ember, te aztán tényleg okoska vagy x)


Egyáltalán nem öreg ló, pont érett, jó korban van. Egyébként az egésznek a titka a LÓHOZ mért bánásmód, az Ő igényeit helyezed előnybe, odafigyelsz rá, törődsz vele. Hamar kialakul a kötődés. :)

2012. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy dolog van, amit nagyon fontos!!! Ne akard görcsösen elérni, hogy ragaszkodjon és bízzon. Azzal fogod eltolni magadtól.

Legyél vele sok időt. Menjetek sokat legelni, ha olyan a ló, ülj be a boxába. A legelőn olvashattok, menjetek terepekre. Olyan kis lötyögős, lépős terepre, játssz vele körkarámban. (Nem a 7 játékra gondolok) Szóval csak legyél vele, foglalkozz vele, és szeresd.

De vedd észre, ha ez neki sok, és nyugira van szüksége!!!

2012. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!