Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ált. Iskola mellett lótartás?

Lovaska1 kérdése:

Ált. Iskola mellett lótartás?

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy általános iskolás vagyok és a szüleim vesznek nekem egy lovat és nem mondhatok nemet hogy miért azt most nem mondom el

hanem írnátok nekem időbeosztásokat hogy iskola mellett hogy etethetném a lovam 5. osztályba megyek szeptemberbe 3

LÓNÉLKÜL ILYENEK AZ ISKOLÁS MINDENNAPJAIM FÉL 7KOR FELKELÉS ÖLTÖZKÖDÉS FÉSÜLKÖDÉS... ÉS GO SULI EZ NEKEM 5-10 PERCIG TART... (LÁNY) VAGYOK



2012. aug. 7. 16:22
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Reggel nem lesz időm kitakarítani

de szerintem apukám befog segíteni (remélem)

2012. aug. 7. 17:50
 22/28 anonim ***** válasza:
ha nem segít be, akkor sincs gond, mikor suliból hazaérsz ebédelsz és utána megcsinálod
2012. aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok-sok jó választ :)
2012. aug. 7. 18:09
 24/28 anonim ***** válasza:
Ismerősöm 11 évesen kapott lovat, idén fog érettségizni. :) Szóvel megoldható.
2012. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
De amúgy kérdező egyedül lesz a lovad?
2012. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem olvastam az előző hozzászólásokat, de mint majdnem minden esetben, ha otthon fogod tartani, akkor a szüleid nem CSAK neked vesznek lovat, hanem nyilván maguknak is. Nálam is ez volt a helyzet. A család lova lett az én aranyom, és közösen gondoztuk. Mivel nem is te kérted, ezért még biztosabb vagyok benne. Na most elmondom hogy volt nálunk. 13 éves múltam, amikor nagyapám megvette a lovam. Gondolhatod, hogy 3 éves lovat nem adnak egy gyerek kezébe csak úgy, hogy ne eredj és lovagold be, etesd meg, meg körmöld, meg csináld amit kell, ha megbetegszik... A családod úgyis segíteni fog!
2012. aug. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat... remélem besegítenek
2012. aug. 8. 12:01
 28/28 anonim ***** válasza:
Nekem is van lovam itthon, és minden nap reggel ötkor kelek, hogy elkészüljek suliba (most megyek 6-ba) és, hogy a lovamat is ellássam. Ez már így megy szigorú két éve. Nagyon élvezem a napjaim, Viharral együtt. Színt hozott az életembe. De tényleg, ha reggel nincs rá időd, akkor ne legyen lovad! Ez olyan mint amikor te reggel készülődsz a suliba, neki is kell ápolás naponta háromszor is. Én reggel, délután és este szoktam ápolni a lovam. Mivel van egy nagy tanyánk, és nem egy lovunk, persze több dolgom van, de megéri. Egyébként tudsz már lovagolni?
2012. aug. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!