Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a teendő? A lovamat lelőtté...

Mi a teendő? A lovamat lelőtték! :- (

Figyelt kérdés

Szóval volt egy csődör lovam,bértartásban.Nem szeretnék hosszú lenni: állítólag a tulaj azt látta (lovardatulaj),hogy ráugrik a sárló kancájára.Mivel nem tudta leszedni lelőtte a lovamat!!!:(

Gondolom nem kell mondani hogy elpusztult!

Mit lehet tenni? Állatkínzásért úgysem fogják elítélni,mert volt hogy másik lovat meg késsel szurkálttak össze (talán Felhő volt a neve),elpusztult és a tulajnak csak pénzbüntetést kellett fizetni!

:(


2012. aug. 7. 17:47
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
77%
Ez nagyon durva! Vidd be a TV-be a sztorit, keríts nagy feneket a dolognak, újságba is, mindenhova! És ahogy előttem is írták, hogy országos rendőrkapitányságot keresd meg! Nincs olyan (ajánlom, hogy ne legyen!!!), hogy mindenki füle mellett elmenjen!
2012. aug. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Köszi,válaszoltak az állatvédők,elmennek hozzá!Mi meg a rendőrségre...

Köszi mégegyszer.

2012. aug. 7. 18:18
 23/34 anonim ***** válasza:
78%
Remélem sikerrel jártok! Részvétem a lovad miatt!
2012. aug. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
16%
:'( Én már erre nem mondok semmit :'( Menj el a tulajhoz és nézz a szemébe :( Ha van lelkiismerete, szíve, akkor bűntudatot keltesz benne.. Ha nem, akkor egy elmebeteg mocskos k*csög pszihopatával van dolgod.. Szívem szerint bevernék egy akkorát a képébe :@@@@
2012. aug. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
75%
Jól rászedtek titeket kedves válaszolók. Ez a 2. ilyen kérdés, fentebb is van egy érdemes megnézni. Ebből rálehet jönni , hogy az egész kamu. Jól szórakozol a néppel?
2012. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Amúgy "Lóerő" gondoltam, mert láttam mind a 2 kérdést, dehát lehet hogy ezert kérdezte, hogy mennyi lesz a büntetese.. De nem biztos hogy kamu, de nem biztos hogy igaz, szval...
2012. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Ez borzasztó én a helyedben feljelenteném utána pedig jó pár állatvédőnekszolni, közeli városok falukba a rendőröknek szolni(mert azt irtad hogy ott mindenki ismeri és semmit nem csinálnak)utána felkeresni 1 ujságírot ott bele irnák az ujságba hogy az a bizonyos személy mit tett a lovaddal és hogy kapányoljunk ellene hogy legyen minimum 10 évet börtönben vagy ahányan kapányolják annyi ezer legyen a büntetése.(1 ember 1 ezres).
2012. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
79%
Csak egy pillanat. Senkinek nem tűnt fel, hogy ugyanezt megkérdezték, csak a másik szemszögből? Valaki azt kérdezte meg, hogy "Mi a teendő, ha lelőttem egy lovat?". Aztán szerintem azt a kérdést törölték, mert állítólag kamuszaga volt. Ennek is az van. Bocs, de nem nagyon hiszem, hogy egy lótartó képes lenne lelőni egy lovat.
2012. aug. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
89%
28. Felhot agyonszurkalta...igy nem kizart az sem hogy ezt lelotte.
2012. aug. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
96%
73%: De, én is ezt írtam. Hát nem tudom hogy kamu-e..
2012. aug. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!