Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovagolni járok, és nem tudom...

Lovagolni járok, és nem tudom hogy milyen csemegét vigyek a lovamnak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Lovagolni járok, és nem tudom hogy milyen csemegét vigyek a lovamnak.. A legelső lovagló órára almát vittem, azt hallottam hogy a paradicsomot is szeretik a lovak, de nem vagyok biztos benne. Gyümölcsön kívül milyen csemegét vigyek neki? Erre nincs lovas bolt hogy vegyek neki lókekszet vagy valami ilyesmit.. Légyszi segítsetek!

#lovaglás #lócsemege #ló csemege #ló etetése
2012. aug. 10. 10:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Alma,répa,dinnyehéj,én szoktam nekik adni kukoricát is de azt úgy vettem észre hogy nem minden ló szereti.Kockacukrot csak nagyon ritkán(én 5év alatt egyet adtam nekik).Kekszet meg lovasboltban tusz venni.
2012. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Emóslány válasza:
alma,dinnye héj,kukorica,körte és kocka cukor de egyébként a dechatlonba lehet venni lócsemegét :))
2012. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!