Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Akkor most már engedelmeskedik...

Akkor most már engedelmeskedik nekem?

Figyelt kérdés
Futószáraztam a lovat és lerakja már a fejét! Ez már azt jelenti, hogy engedelmeskedik nekem?!

2012. aug. 16. 20:01
 1/5 x) ***** válasza:
Annyit jelent hogy fárad. A leeresztett fej azt jelenti hogy unja már az egészet és szeretné ha megengednéd neki hogy megálljon. Engedd be olyankor magadhoz. Amúgy lenne egy-két keresetlen szavam a hozzáállásodról, hogy ugyan miért akarod hogy a lovad a rabszolgád legyen, miért nem a közös együttműködés jegyében dolgozol vele hogy mindketten jól érezzétek magatokat edzés közben is... de gondolom nem vagy kíváncsi rá.
2012. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lovam minden kényszer nélkül engedelmeskedik.
2012. aug. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem úgy értettem! Csak mikor megyünk lovagolni nem akar nekem szót fogadni! Apámnak szót fogad de megmakacsolja magát..
2012. aug. 17. 13:35
 4/5 x) ***** válasza:
Akkor meg veled van a baj, ne várd hogy bármiféle tanítás vagy bizalomerősítés nélkül csak úgy "engedelmeskedjen" neked. Erőszakkal semmire nem mész. Minek az ilyennek ló...
2012. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mikor futtatom mindig kap almát! Megdicsérem meg simogatom! A karámba szépen megy de kint a réten nem engedelmeskedik arra akar menni amerre ő akar!
2012. aug. 17. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!