Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Drága a lovaglás? Sajnos...

Állatvédő :) kérdése:

Drága a lovaglás? Sajnos nincs túl sok pénz .

Figyelt kérdés
Nincs pénzünk , hogy legyen lovam :( de , szeretnék lovagolni . Egy lovardában drága lenne ? Kb. mennyi pénz ?

2012. aug. 16. 20:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon jó magán lovasoktatóhoz jártam, 2500 volt 1 óra, a nyíregyházi lovardában 2000 1 alkalom, amiért akár egész nap is ott lehettél, de ott évek óta nem jártam. Az a lényeg, hogy nagyon nézd meg, kihez mész, ha nem figyel rád, rendszeresen nem figyelmeztet a tartásod miatt, akkor érdemes másikat keresni aki tényleg meg akar tanítani, nem csak a pénzért hagyja h körözgess a lovával.
2012. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Szia!

Sajnos elég drága sport a lovaglás! Én nemrég keztem el fantasztikus érzés lovagolni de sajnos én is ritkán megyek lovagolni mert nagyon drága!!! :(


Fél óra 2500ft!!!

2012. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

én Debrecen környékén néztem és 2500 FT egy óra átlagban.

És bocsi, de azt szeretném kérdezni, hogy ha elkezdek lovagolni akkor vennem kell lovagló csizmát vagy az elején lehet valami kis edző cipőbe? Tényleg bocsi, de ez érdekel nagyon. Nekem is így van amúgy hogy nincs sok pénzem. Lenne pénzem lovagolni viszont ha venni kell csizmát akkor még gyűjtenem kell.


17/L

2012. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Először ha mész akkor elég egy keményebb talpú edzőcipő és farmernadrág, lehetőleg nem bő szárú, aztán majd az oktató megmondja hogy lábszárvédőt és lovaglócipőt kér vagy csizmát. Én már 9 éve lovagolok, szóval tapasztalatból mondom hogy a lovaglócipő sokkal jobb választás most nyáron. Ha van kérdésetek nyugodtan írjatok, szívesen válaszolok:)
2012. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Havonta 10 - 12 ezer forint. Kobakot a legtöbb lovardában adnak, de egy idő után kell majd venni egy újat.
2012. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Pedig annyira szeretem a lovakat :( még csak 13 éves vagyok ,szóval nincs sok pénzem . A szüleimtő meg nem várhatom el , hogy fizessék :/ olyan szomorú vagyok mindig emiatt ...
2012. aug. 17. 07:59
 7/17 anonim ***** válasza:
Kötözködés on: A farmer gatya úgy feszül,mint az állat,akkor inkább egy sima pamut vagy valami melegítő ,ami tényleg nem suhog,lebeg.
2012. aug. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem sem jó a farmer. A dechatlonban a lovaglónadrágoknál sokkal olcsóbban lehet kapni jó nadrágokat, amiben lehet lovagolni.


A kérdezőnek: 2000 - 3000 forintot azért össze lehet szedni. Menj el egyszer, aztán legközelebb megint, ha lesz pénzed. Persze így nehezebb, de legalább elkezdted.

2012. aug. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én 1500-at fizetek 1 óráért, nem vészes.
2012. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az átlag 2000-4000Ft/óra szokott lenni. Ez átlag, szóval ennél lehet lehet drágább és olcsóbb is.
2012. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!