Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit ajánlotok? (Sürgős! Többi...

Mit ajánlotok? (Sürgős! Többi lent)

Figyelt kérdés
Kedden lesz az egyik legjobb lovas barátomnak a szülinapja. Biztos vagyok benne,hogy a legjobban valami lovas dolognak örülne. :) Gondoltam már Horze ajándékutalványra, de túl messze van az áruház. Klp-ben pedig nincs ilyen ha jól tudom. Mit ajánlanátok? :)
2012. aug. 19. 11:21
 1/7 anonim válasza:

Hány éves?

fiú/lány?

2012. aug. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Talán egy lovas képkeret, amiben a közös fotótok van, utána meg vidd el lovagolni.
2012. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
14 lesz és lány.
2012. aug. 19. 13:46
 4/7 anonim válasza:
lovas bögre?
2012. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vagy jó lovas ismerősétől kérdezd meg h mire van szüksége.

Illetve csinálhatsz utalványt a KLP-be, és ma elkíséred, és az utalvány összegét kifizeted te :)

2012. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van lova vagy olyan paci akit csak ő lovagol? Mert akkor vehetsz neki kötőféket vagy vezetőszárat, de nyeregalátét is jó. Ha valami olcsóbbat szeretnél, a bögre, füzet, képkeret, kis szobrocska, ékszer, kézzel festett ló is szuper. Lovas zokni is aranyos. Esetleg pénztárca, telefontok is jó. A lovasboltban rengeteg ilyen van, az eladók tuti segítenek!
2012. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1-2 ezer forintból megoldható ajándék egy különleges pálca (különleges színű), vagy kesztyű, ha van saját lova, akkor pedig bármilyen pucoló felszerelésnek örül szerintem, vagy ami általános ajándékként is jó az a lovasboltokban kapható ló jutalom falat, mert bár nem ő eszi meg, de őt fogják szeretni a lovak érte (én pl mindig sajnálom arra a pénzt, de ha kapnék, akkor legalább egy darabig nem kéne 2 naponta beugranom a zöldségeshez)
2012. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!