Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet egy saját lóra?

Figyelt kérdés

lovagolok, hely is meg van hozzá.

szeretnék egy hosszú levelet írni nekik, mert ők ezt nem gondolják komolyan,hogy én mit meg nem tennék egy saját lóért, hogy nekem a legnagyobb álmom válna valóra.

Egy levelet szeretnék írni, ami elgondolkoztatja őket ezen. Segít valaki?

Légyszíves.


2012. aug. 22. 23:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Egész gyerekkoromban szerettem volna kutyát, de sajnos egészségügyi okok miatt nem lehetett. Elhiszem, hogy jól bánnál vele, nem unnád meg, nem lennél lusta gondozni...stb. Mégis azt mondom, hogy biztosan nem győzheted meg a szüleidet erről. Hogy miért? Egyszerűen azért, mert nincs rá pénzetek. A szüleidnek választani kell, hogy kaját vesznek vagy lovat. Tudom, hogy nehéz elfogadni, de ha nincs rá pénz, akkor nincs, és ezt meg kell értened!
2012. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

nekem is nagy álmom volt egy ló, én 14 éves vagyok. nekem apukám kisebb koromban azt mondta, hogy amikor már profin lovagolok, akkor kaphatok egy hobbilovat. HOBBILOVAT! Szerettem volna versenyezni, de csak hobbiból űzhetem a sportot, mert a versenyzés nagyon komoly dolog. egy versenylóval nagyon nehéz! edzeni kell [és nem csak magadat, külön a lovat is!!], különleges drága, macerás módszerekkel. ha ebbe vágsz bele, a családodnak milliókat kell majd belefektetnie, és neked sem lesz magánéleted! akkor kisanyám, nem lesz az, hogy a haverokkal lemegyek kóricálni, meg böngészem a facebookot, hanem minden egyes nap azért kelsz fel, hogy kimenj a lóhoz, edzd magad, és a lovadat is! és nincs olyan, hogy most nem megyek ki a lóhoz mert rosszul vagyok, hanem ha törött a lábad, akkor is kibicegsz, és bármi történik, az a ló a tiéd, a te felelősséged, ÉS SZÁMÍT RÁD! szóval kérdés, hogy te csak hobbiból szeretnél lovagolni, vagy komoly, versenyzési céljaid vannak.

a szüleiddel szemben, próbálj érvelni! miért szereted őket? miért hasznos ez a sport[különösen ha mást nem sportolsz]? ha te lovat szeretnél, a szüleid biztosan megengedik! ha pedig van rá pénz, akkor pláne...de nem hinném, hogy a ti pénzetek elég lenne.. :/ nem tudom, de ezt nem kéne a világnak kiteríteni! szóval érvelj! mondd, hogy nem kell, hogy ők látogassák, nézzek meg időnként a lovat, mert te tudod egyedül is kezelni őt! úgyhogy mondd meg, hogy te vállalnád ezt, és tényleg felelős gazda lennél, anélkül, hogy a szüleidre támaszkodnál! szerintem gondold át a dolgot, mert kérdés, hogy a szüleid mit vállalnak!

2012. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 lovaska1 ***** válasza:
X) NEVŰ VÁLASZOLÓ AKI NEKEM ÍRT főiskolás vagyok :)
2012. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ilyen szhar fősikolák vannak Magyarországon?

Különben minek a szülőknek saját ló?

2012. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!