Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Menyibe kerül a havi lotartás?

Miki 2000 kérdése:

Menyibe kerül a havi lotartás?

Figyelt kérdés
arra lennék kiváncsi hogy egy lonak egy nap mi kell ugy értem hogy mijen kaja és hogy mi az amit elkell végezni pl.oltások ezek és hogy ezek menyibe kerülnek.
2012. aug. 23. 08:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tessenek idenézni: [link]


[link]



Ez nem szar minőségű,meg "kecskének való". Egyéb iránt nem bosszantasz, csak feleslegesnek tartom , hogy minden 2. válaszomnál belém kötsz valami, értelmetlen hülyeséggel ////

2012. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én nagykörbálára gondoltam, nem 125-ösre, de mindegy. nem kötöttem eddig beléd soha, de ez nem jelenti azt, hogy mindig mindenben igazad van. ha pest megyében 4-5000-ért nagy körbálát tudnál szerezni meglepődnék, de biztos csak azért gondolom, hogy ha 8000-ért tudsz venni, már akkor szerencséd van, mert 10 éves vagyok és 1 hete járok lovagolni.
2012. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Úristen :DDDDD Arról nem volt szó , hogy mekkora méret, csak arról, hogy körbála. A helyszín sem volt megszabva,itt úgy tűnik mindenre van válasz némely embernek.
2012. aug. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!