Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerencsétlen állatok, a...

Szerencsétlen állatok, a gazdája ellen lehet állatkíínzás vádjával feljelenteni és ha igen hol?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 23. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos nem!De pl.kirakhatod facebookra és megkérni mindenkit hogy ossza meg hogy eljusson az állatvédökig!
2012. aug. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 x) ***** válasza:
Sajnos ennél vannak rosszabbul tartott lovak is... bár én nem értem hogy minek az ilyennek ló ha nem tudja ellátni. Amúgy egy feljelentés elég sokáig elhúzódhat addigra pedig eladja a lovakat. (ha más nincs vágóra :/)
2012. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mi bajod van velük? o.O

Nem soványak, nem koszosak..

2012. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem is épp elhízottak azért.Elég bizarr , hogy alom nélkül a betonon állnak meg , hogy zongorázni lehetne némelyik bordáin. Viszont be kell valljam , tévedtem egy korábbi kérdésnél. Tényleg lehet 120-ért "lovat" venni.Egyből 3-at is! Az a baj , hogy nem nagyon foglalkoznak vele az illetékesek, de az állatvédőknél kell szerintem megpróbálni ha akarod.Mert a rendőrség ilyen témával kapcsolatban Fail.
2012. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mért jó ha a ló kövér?? Meg a csikó nem is lesz normális súlyú bármennyi kaját kap.. (tapasztalat)

Nyárra mi se almolunk.. felesleges.

2012. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*almolunk vastagabban ennél sokkal
2012. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jegyzőnél tudnál panaszt tenni. Jegyzőkönyvet íratsz és akkor ellenőrizniük kell. Szólhatsz az állatvédőknek is, de ők addig nem kobozhatják el a lovakat amíg fel tudnak mutatni akár egy bála szénát is. Mindkét esetben valószínűleg azt tudják tenni, hogy felszólítják a tulajdonost, hogy többet adjon a lovaknak enni. És esetleg figyelemmel kísérik a lovakat.
2012. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a hirdető is rájött, hogy ez így nagyon nem jó, ezért adja a 3 lovat 120 ért. Csóri csikónak most kéne a legtöbb tápanyag.
2012. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!