Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan "nyugtassam" le?

Hogyan "nyugtassam" le?

Figyelt kérdés
Van egy lipicai kanca akit 2 évesen belovagoltak, aztán sokáig fogatban hajtották viszont ha meghalja az indulót vagy más hangos zenét megijed elfutna.7 éves.karámban egyébként imádnivaló minden megcsinálna az ember kedvéért, de ha a szerszámot meglátja nagyon ideges lesz, toporzékol, rángat rohan előre..zsákon átsétál mellettem de ha hirtelen látja attól is megijed végig szoktam dörzsölni vele, hagyja is..zenére edzünk..ötletek?

2012. aug. 24. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok-sok türelem és kitartás. Ha látja hogy nem történik semmi rossz, szépen fokozatosan meg fog nyugodni, de ez egy nagyon lassú folyamat. Mikor nyugodtan viselkedik meg kell dicsérni, még ha csak egy kicsivel higgadtabb is az átlagosnál.
2012. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rossz tapasztalatai vannak, ezt tényleg csak sok-sok türelmes, kitartó, és hozzáértő munkával lehet orvosolni. Én a zenével egyelőre nem izgatnám amíg ennél alapvetőbb problémák állnak fenn.
2012. aug. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!